Замовити артиста Corona

Corona Офіційний сайт агента

Екзотична красуня з російським ім'ям Ольга та разючими вокальними даними та її група Корона підкорили серця слухачів у всьому світі. Для вашого свята гурт Corona подарує виступ, який ви пам'ятатимете все життя!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Corona надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Американський гурт Корона – відправна точка слави Ольги Де Соуза

  Чарівна та неймовірно талановита Ольга Де Соуза, яка вважається повноправною послідовницею гурту Corona, розпочала свою творчу кар'єру у складі цієї групи під керівництвом досвідченого продюсера Бонтемпі Франческо. Разом із двома іншими вокалістками у 1993 році Ольга записала перший хіт гурту, який став всесвітньо відомим – «Corona The Rhythm Of The Night». Він зайняв перше місце в італійському хіт-параді і залишався там протягом декількох тижнів… З самого початку існування групи Корона і до сьогодні найяскравішими променями слави зігріта саме Ольга Де Соуза, яка явно виділяється своїм потужним вокалом і не менш потужною харизмою на фон інших вокалісток. Можливо, саме з цього замовляючи на захід гурт Corona більшість людей хоче побачити саме Ольгу Де Соуза.

  Як розвивався гурт Corona

  Відразу ж після виходу синглу The Rhytm of the Night група Корона стала відома практично по всьому світу. У симпатичних дівчат брали автографи, їх звали на численні інтерв'ю та телешоу, а також запрошували виступати на корпоративах, вечірках та на інших приватних заходах. Наступним вибуховим хітом американського гурту Корона стала пісня «Baby Baby», випущена 1995-го року і досі популярна. А дебютний альбом гурту «The Rhythm Of The Night», випущений також у 1995-му році, що містив 16 пісень, і зовсім підкорив серця меломанів по всій планеті. З того часу гурт встиг записати ще кілька альбомів, розірвати контракт зі своїм продюсером і добитися чергового витка успіху та популярності з платівкою «And Me U», випущеною 2001-го року. На сьогоднішній день замовити гурт Corona прагнуть багато шанувальників поп-музики по всьому світу, тому запрошувати артистів на корпоратив , весілля або на свято будь-якого іншого плану потрібно заздалегідь.

  Зразковий плей лист виступу співачки Корона

  • Baby Baby
  • The Rhytm of The Night
  • інші бажані замовником композиції за попереднім погодженням із артисткою.

  Чому BnMusic – ваш найкращий помічник у запрошенні групи Corona?

  1. Наш сайт завжди містить інформацію про склад групи Corona.
  2. З нашою допомогою ви можете замовити виступ Корони за найдемократичнішою ціною.
  3. Ми маємо великий досвід у організації виступів артистів міжнародного рівня.
  4. Наші спеціалісти ретельно проконтролюють виконання всіх пунктів райдера.
  5. Ви можете звертатись до нас із проханням замовити артистів 24 години на добу – ми завжди на зв'язку.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Corona

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Corona

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Corona вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Corona залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Corona для вашого свята.

Видео Corona

Песни Corona

Як замовити виступ Corona? Щоб замовити виступ Corona на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Corona.

Ми рекомендуємо запрошувати Corona до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Corona на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Corona у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский