Замовити артиста Costa Cordalis

Costa Cordalis Офіційний сайт агента

Costa Cordalis – мегапопулярний співак у жанрі поп-музики Німеччини. Понад 50 років веде активну музичну діяльність, за цей час став улюбленим у всьому світі. Зробіть своє свято унікальним разом із зіркою! Ми з величезним задоволенням допоможемо запросити артиста на виступ без переплат і посередників!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Costa Cordalis надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія артиста

  Costa Cordalis народився і жив у Греції, але у 19 років доля розпорядилася так, що йому довелося переїхати до Німеччини. Через два роки він почав активно займатися музикою. Через 8 років вийшла його перша композиція, яка здобула успіх у Швеції, Англії та Німеччині – "Anita". Вона увійшла до десятки найкращих хітів цих країн. Потім завіду запросили взяти участь у шоу "Я зірка", де зумів здобути перше місце. Також артист став представником Греції на Чемпіонаті світу з лижних перегонів FIS Nordic. Понад півстоліття не спадає популярність цього співака. Його люблять не лише люди старшого віку, серед його шанувальників величезна кількість молоді. За свою кар'єру він отримав двічі нагороду Goldene Stimmgabel. Досі він продовжує радувати своїми піснями. Його запрошують на такі заходи, як:

  • корпоративні вечори;
  • ювілеї;
  • міські свята;
  • фестивалі.

  Кожен виступ супроводжується обов'язковим спілкуванням із глядачами. Зірка із задоволенням виходить до зали, виконує пісні на біс, роздає автографи та фотографується з шанувальниками. Кожен концерт включає його кращі композиції:

  • O Tannenbaum;
  • Süßer die Glocken nie klingen;
  • Genesis;
  • Alle Jahre wieder;
  • Jingle Bells.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Costa Cordalis

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Costa Cordalis

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Costa Cordalis вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Costa Cordalis залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Costa Cordalis для вашого свята.

Видео Costa Cordalis

Як замовити виступ Costa Cordalis? Щоб замовити виступ Costa Cordalis на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Costa Cordalis.

Ми рекомендуємо запрошувати Costa Cordalis до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Costa Cordalis на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Costa Cordalis у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский