Замовити артиста Crystal Waters

Crystal Waters Офіційний сайт агента

Crystal Waters – мега-популярна американська співачка. Жанр виступів: піп, танцювальна музика. Мрієте побачити зірку на своєму святі? Ми із задоволенням допоможемо запросити її на ваш захід без зайвих переплат та посередників.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Crystal Waters надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Crystal Waters народилася в сім'ї музикантів і сама зуміла досягти великого успіху у цій сфері. Вже із 11 років вона писала пісні. Багато творів, які мають велику популярність, написані особисто їй. Найвідомішими хітами співачки є: "100% Pure Love", "Gypsy Woman". Вони звучали з кожного радіоприймача країни та увійшли до топу найкращих танцювальних композицій світу. За весь час було випущено 3 альбоми, що стали золотими. За свою діяльність артистка здобула понад 10 нагород, серед яких: найкращий кліп, найбільш продаваний альбом, найкраща танцювальна музика, золотий клубний кліп і так далі. Популярність зірки не згасає, навпаки з кожним роком стає все більше шанувальників її пісень у всьому світі. Незважаючи на те, що співачка є дуже затребуваною, вона знаходить час брати участь у таких заходах, як:

  • ювілеї;
  • вечірки;
  • корпоративи;
  • фестивалі;
  • міських свят.

  Кожен виступ – це справжня супердискотека. Не обходиться і без спілкування, роздачі автографів та фотозйомки. Відмінний настрій та кращі композиції гарантовані:

  • Relax;
  • If You Feel Alright;
  • Just a Freak;
  • Destination Unknown;
  • Love I Call My Own;
  • Let Me Be the One;
  • Merry Christmas All.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Crystal Waters

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Crystal Waters

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Crystal Waters вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Crystal Waters залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Crystal Waters для вашого свята.

Видео Crystal Waters

Як замовити виступ Crystal Waters? Щоб замовити виступ Crystal Waters на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Crystal Waters.

Ми рекомендуємо запрошувати Crystal Waters до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Crystal Waters на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Crystal Waters у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский