Замовити артиста Culture Beat

Culture Beat Офіційний сайт агента

Уславлений німецький колектив Culture Beat припаде до смаку будь-яким шанувальникам танцювальної музики та музики 90-х. Унікальні, талановиті, енергійні та заводні учасники гурту прикрасять ваше свято неймовірно чудовим виступом!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Culture Beat надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Culture Beat: біографія та особливості творчого шляху

  Цей ансамбль був заснований у 1989 році талановитим продюсером і діджеєм Торстеном Фенслау. Спочатку колектив складався з добрих приятелів Торстена – до нього увійшли Пітер Цвейєр та Йєнс Циммерман. Але незабаром музикант усвідомив, що вони не дають групі ідеального звучання та зовнішності, і її склад почав досить часто змінюватися. Пік популярності ансамблю припав на той час, коли його вокалістами були виконавець реп-музики Джей Супрім та чарівна співачка Таня Еванс. Колектив виконує музику у стилі євроденс, хай-енерджі, хаус. Всесвітньо відомими стали численні хіти гурту, зокрема пісні «Anything», «Mr. Vain» та «Get It». По всьому світу було продано понад десять мільйонів платівок Culture Beat: Mr Vain та інші хіти можна було почути практично на кожному танцювальному майданчику.

  Група Culture Beat. Історія успіху

  Популярність наздогнала цей колектив практично відразу після його створення: перший сингл ансамблю «Cherry Lips» піднявся на високі позиції європейських чартів і став затребуваним у всіх клубах того часу. Незабаром ансамбль зазнав першої зміни свого складу: його учасниками стали вищезгаданий Джей Супрім, а також співачка Лана Ерл. Навіть у цьому складі ансамбль випустив вкрай успішні хіти, проте дебютний альбом Horizon був недооцінений слухачами. Проте, учасників гурту Culture Beat особисте життя та біографія вже тоді перебували під пильною увагою преси. Все змінилося, коли на зміну Лані Ерл прийшла Таня Еванс. З її приходом музика гурту стала звучати жорсткіше і більшою мірою відповідати стилю євроденс. Записані з Танею хіти Got To Get In, Mr. Vain» та «Anything» досі залишаються найпопулярнішими композиціями гурту. З того часу колектив зазнав ще кількох змін складу та записав ряд успішних синглів та альбомів. Ми ж, як Culture Beat офіційний сайт менеджера, пропонуємо вам здійснити букінг виступу цих уславлених артистів на корпоратив та на свято будь-якого іншого плану. Ви зможете в живому виконанні почути найкращі пісні Culture Beat: Crying In The Rain та багато інших.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Culture Beat

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Culture Beat

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Culture Beat вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Culture Beat залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Culture Beat для вашого свята.

Видео Culture Beat

Песни Culture Beat

Як замовити виступ Culture Beat? Щоб замовити виступ Culture Beat на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Culture Beat.

Ми рекомендуємо запрошувати Culture Beat до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Culture Beat на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Culture Beat у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский