Цыганское Шоу Владимира Карафетова - заказать концерт в BnMusic

Замовити артиста Цыганское Шоу Владимира Карафетова

Цыганское Шоу Владимира Карафетова Офіційний сайт агента

Циганське Шоу Володимира Карафетова — чудове свято циганської пісні: яскраві костюми, багатоголосі співи, запальні танці. Наше агентство забезпечить найкращі умови співпраці при замовленні виступу артистів.

 • Договор

  Contact for booking Цыганское Шоу Владимира Карафетова:

  please send us the field request and we will provide you with the booking information.

  Цей договір BnMusic на артиста Цыганского Шоу Владимира Карафетова надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Шоу Володимира Карафетова було організовано 1992 року. Основою став театр «Очі чорні», створений у Харкові батьками музики, заслуженими артистами України. Отримавши нову назву, колектив Karafetov show відвідав з гастролями сотні міст у багатьох країнах світу, дав тисячі концертів. Театр тепло приймали в Америці, Німеччині, Грузії, Франції, Туреччині. Володимир Карафетов – беззмінний керівник та соліст театру, а також – автор пісень. Незважаючи на щільний гастрольний графік, він встигає записувати альбоми та сингли, знімати кліпи, в яких виступає як режисер і сценарист. Артист, маючи неймовірно гарний баритон, виступає також із сольною програмою, виконуючи композиції з авторського репертуару.

  Участь у заходах

  Виступ театру — це повноцінне шоу, з багатим репертуаром, хореографією та циганським колоритом. Вам прозвучать як традиційні пісні, так і авторські композиції Карафетова:

  • Квіти дарувати;
  • Рай;
  • Будь Як;
  • Дві половини;
  • Друг;
  • Небеса;
  • Ромале плачте.

  Концерт шоу-театру – атмосферний захід, який прикрасить сімейне свято, корпоративне свято, тематичний вечір. Виступ артистів захоплює глядачів, створює по-справжньому святковий настрій та заряджає позитивом.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Цыганское Шоу Владимира Карафетова

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Цыганского Шоу Владимира Карафетова

подобрать для Вашего мероприятия
How to Book Цыганское Шоу Владимира Карафетова:

please send us the field request and we will provide you with the booking information.

Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Цыганского Шоу Владимира Карафетова вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Цыганского Шоу Владимира Карафетова залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Цыганского Шоу Владимира Карафетова для вашого свята.

Видео Цыганское Шоу Владимира Карафетова

Fee to book Цыганское Шоу Владимира Карафетова:

please send us the field request and we will provide you with the booking information.

Send request

Як замовити виступ Цыганского Шоу Владимира Карафетова? Щоб замовити виступ Цыганского Шоу Владимира Карафетова на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Цыганского Шоу Владимира Карафетова.

Ми рекомендуємо запрошувати Цыганского Шоу Владимира Карафетова до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Цыганского Шоу Владимира Карафетова на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Цыганского Шоу Владимира Карафетова у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский