Замовити артиста Dakooka

Dakooka Офіційний сайт агента

DaKooka — молода та талановита співачка у жанрі поп-музики та R&B, яскравий представник нового покоління виконавців. Виступ артистки забезпечить вам стильну, модну та молодіжну вечірку. BnMusic – ми готові запропонувати послуги з організації заходу на найвищому рівні.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Dakooka надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Катерина Єременко, відома як DaKooka, народилася у Чернівцях у листопаді 1993 року. Здобула освіту в музичній школі за класом фортепіано. У підлітковому віці почала писати вірші та музику, захопилася електронною музикою драм-н-бейс. 2011-го виклала в інтернет авторську пісню «Помри, якщо мене не любиш».

  Творчість

  Дебютний альбом співачки вийшов навесні 2015 року. Одинадцять пісень англійською зібрано під загальною назвою «Radha». За рік Катерина презентувала міні-альбом «Дуже весело з моїми друзями». Широку популярність DaKooka здобула після участі у сьомому сезоні талант-шоу «Голос країни». Після конкурсу співачка провела кілька гастрольних турів, паралельно продовжувала записуватись і на сьогодні у її арсеналі — чотири альбоми.

  Участь у заходах

  Виступає DaKooka на майданчиках будь-якого масштабу – фестивальні сцени, концертні зали, клуби, приватні та корпоративні вечірки. Ви почуєте наживо:

  • Слабкий;
  • Та по дворах;
  • Море;
  • Стук;
  • Герой;
  • Хвилина;
  • Мрії;
  • Час не має любові;
  • Обіцяй;
  • Виходь із води сухим.

  Катерину відрізняє емоційна та відкрита манера виконання. Співачка добре відчуває реакцію зали, любить співати разом із глядачами, легко спілкується під час концерту та після виступу.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Dakooka

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Dakooka

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Dakooka вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Dakooka залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Dakooka для вашого свята.

Видео Dakooka

Як замовити виступ Dakooka? Щоб замовити виступ Dakooka на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Dakooka.

Ми рекомендуємо запрошувати Dakooka до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Dakooka на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Dakooka у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский