Замовити артиста Danzel

Danzel Офіційний сайт агента

Бельгійський співак Danzel виступає техно, хаус та диско. Його кар'єра розпочалася на початку двохтисячних. І вже до 2003 року 3 мільйони екземплярів його синглу "Pump it up!" було розпродано по всьому світу. Порядок оплати: передоплата 50% Категорія: Диско 80-90-х; Країна: Бельгія

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Danzel надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія співака

  Перший досвід у музиці та перший великий успіх

  Талант Дензела виявився ще в дитинстві. А у 15 років він із однолітками вже заснував групу. Де співав та грав на бас-гітарі. А 2003 року співак з'явився на сцені музичного конкурсу Belgian Idols (аналог російської Фабрики зірок) і увійшов до 20 найкращих учасників шоу. Вихід у фінал змагання став трампліном для його професійної кар'єри.

  Вихід у світ шоу-бізнесу та світове турне

  Після успішної участі у конкурсі вокаліст почав працювати із продюсером Жако Ван Рісвіком. Під його впливом Дензел змінив жанр: раніше він грав рок, тепер він зайнявся танцювальною музикою. 2004 року співак з'явився на 11-му місці в одному з найавторитетніших чартів Великобританії UK Single Chart з хітом “Pump it up”. Успіх набуває світових масштабів: сингл продається тримільйонним тиражем, Danzel їде у своє перше світове турне.

  Нові хіти

  За наступне десятиліття Danzel подарував світові такі хіти як:

  • “Put your hands up in the air”
  • “My arms keep missing you”
  • "You spin me round"
  • "What's life"

  та інші. Артист був удостоєний безлічі музичних нагород.

  Нове звучання та співпраця з іншими музикантами

  У 2010 році звукозаписна компанія вирішила освіжити звучання треків Danzel'а. Наступний хіт виконавця – “Under arrest” – перший приклад оновленого виконання. 2011 та 2012 роки ознаменовані активною роботою з іншими музикантами. Серед них:

  • DJ Dimaro
  • Laurent Wery
  • DJ Rebel
  • Jessy
  • Abie Flinston

  та інші виконавці. Музикант сьогодні веде активну гастрольну діяльність.

  Danzel на Вашому заході

  Дензел привітний, любить нові знайомства, спілкуватися з публікою, заводити натовп. Як виконавець поп-музики, співак ідеально вписується в атмосферу галасливої вечірки чи фестивалю, заряджає своєю енергією гостей.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Danzel

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Danzel

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Danzel вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Danzel залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Danzel для вашого свята.

Видео Danzel

Песни Danzel

Як замовити виступ Danzel? Щоб замовити виступ Danzel на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Danzel.

Ми рекомендуємо запрошувати Danzel до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Danzel на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Danzel у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский