Замовити артиста David Duhovny

David Duhovny Офіційний сайт агента

Зірка культових телесеріалів Девід Духовни – автор пісень, музикант. Приємний голос та класичне звучання рок-н-ролу завоювали симпатії меломанів. Актор може стати гостем на вашому святі. Ми запросимо артиста, зв'язавшись безпосередньо з його агентом. Ми гарантуємо проведення заходів високого рівня, прийнятні ціни та вигідні умови.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста David Duhovny надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Народився Девід у 1960 році у Нью-Йорку. Вивчав англійську літературу та планував стати доктором філософії. Заняття в театральній студії університету зненацька захопили Духовни, і акторське ремесло стало справою всього його життя. Актор знявся більш ніж у сорока фільмах та серіалах. Перша помітна робота — роль «Твін Пікс». Широку популярність та безліч нагород принесли серіали «Секретні матеріали» та «Californication».

  Музична творчість

  У музиці Девід Духовни дебютував у 2015 році з альбомом у жанрі фолк-рок «Hell or Highwater». Пісні він написав у складний період життя, гостро переживаючи розлучення із дружиною. Цей факт пояснює сумні нотки його балад. У 2018 році співак випустив диск «Every Third Thought», який відрізняється драйвовим, рок-н-рольним звучанням. За словами David Duhovny, на його творчість вплинули музиканти 60-70-х – Бітлз, Роллінг Стоунз, Ерік Клептон.

  Де виступає Девід Духовни

  Співак гастролює країнами Європи та Америки. Це і великі концерти, і приватні виступи для невеликих аудиторій – корпоративи та тематичні вечірки. У репертуарі музиканта багато цікавих пісень:

  • Let It Rain;
  • Stars;
  • Hell or Highwater;
  • Someone Else's Girl;
  • The Last First Time.

  Девід Духовни із задоволенням спілкується з публікою, у паузах між співом розповідає історії та ділитися своїми думками.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати David Duhovny

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на David Duhovny

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна David Duhovny вказана для ознайомлення. Остаточний прайс David Duhovny залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар David Duhovny для вашого свята.

Видео David Duhovny

Як замовити виступ David Duhovny? Щоб замовити виступ David Duhovny на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу David Duhovny.

Ми рекомендуємо запрошувати David Duhovny до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення David Duhovny на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ David Duhovny у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский