Замовити артиста Declan J Donovan

Declan J Donovan Офіційний сайт агента

Declan J Donovan – висхідна британська зірка, автор і виконавець мелодійних і душевних балад. Емоційний вокальний стиль та привабливий сценічний образ підкорили європейську публіку. Сьогодні ви маєте унікальну можливість запросити артиста на своє свято. Ми готові запропонувати найвигідніші умови букінгу без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Declan J Donovan надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Declan J Donovan народився в Англії у 1996 році. Перший трек Fallen So Young, написаний спеціально для весілля брата, мав величезний успіх. На Soundcloud кількість прослуховувань досягла мільйона за кілька місяців. Слідом за цим тріумфом співак провів три тури Великою Британією та Європою.

  Пік популярності

  Донован взяв участь у найбільшому музичному фестивалі у Великій Британії «Biggest Weekend», виступивши разом із Тейлор Свіфт та Семом Смітом. У 2018 році вийшла ціла низка успішних синглів, що увійшли до топ основних європейських чартів. Declan J Donovan записав дебютний студійний альбом, а його треки займають одну з лідируючих позицій щодо кількості прослуховувань на музичних платформах в інтернеті.

  Де виступає артист

  Концерти Declan J Donovan збирають повні зали у багатьох європейських містах. Співак виступає із сольною програмою та часто гастролює разом із відомими британськими музикантами. Сет-лист концерту:

  • Homesick;
  • Pieces;
  • I Wish;
  • Numb;
  • Vienna.

  Стиль та репертуар популярного британського музиканта чудово доповнить свято будь-якого формату – масштабний захід, приватна закрита вечірка, корпоратив.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Declan J Donovan

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Declan J Donovan

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Declan J Donovan вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Declan J Donovan залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Declan J Donovan для вашого свята.

Видео Declan J Donovan

Як замовити виступ Declan J Donovan? Щоб замовити виступ Declan J Donovan на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Declan J Donovan.

Ми рекомендуємо запрошувати Declan J Donovan до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Declan J Donovan на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Declan J Donovan у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский