Замовити артиста Deep Purple

Deep Purple Офіційний сайт агента

Замовляйте виступ британського гурту Deep Purple, який вважається засновницею жанру «важкий рок», у нашому агентстві. Ми надаємо послуги з організації заходів з вітчизняними та іноземними артистами без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Deep Purple надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографічна довідка

  Deep Purple – один із найвагоміших гуртів на музичному олімпі, оскільки вважається основоположницею важкого спрямування у роках. За весь час її існування у складі групи побувало 14 людей. Єдиним незмінним учасником є барабанщик Ієн Пейс. Самих варіантів складів було близько восьми. Але якщо зважати на тимчасову зміну учасників у колективі, то 10, оскільки група 2 рази поверталася до одного складу, званого «золотим». Насамперед, тому що саме його фанати визнають найкращим. На рахунку Deep Purple числиться 20 студійних та 34 концертних альбоми, більше 20 збірок та 15 концертних DVD. Нещодавно вони відзначили свій ювілей, оскільки їхній творчій діяльності вже 50 років. На честь цієї визначної події учасники вирішили дати прощальний гастрольний тур.

  Заходи

  Жанр композицій групи підійде для таких заходів, як корпоратив, тематична вечірка, день народження, музичний фестиваль та інші. Колектив підніме настрій, створить святкову атмосферу та передасть свої позитивні емоції всій публіці.

  Найкращі композиції

  Серед найбільш відомих хітів гурту Берлін можна відзначити такі:

  • Sail Away;
  • Perfect Strangers;
  • The Cut Runs Deep;
  • Sometimes I Feel Like Screaming;
  • Burn.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Deep Purple

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Deep Purple

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Deep Purple вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Deep Purple залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Deep Purple для вашого свята.

Видео Deep Purple

Як замовити виступ Deep Purple? Щоб замовити виступ Deep Purple на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Deep Purple.

Ми рекомендуємо запрошувати Deep Purple до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Deep Purple на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Deep Purple у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский