Замовити артиста Deepside Deejays

Deepside Deejays Офіційний сайт агента

Deepside Deejays – справжнє відкриття хаус-музики! Суто танцювальний формат пісень успішного колективу, що невпинно кличе слухачів на танцпол – те що потрібно для вечірки, що запам'ятовується! Кумири клаберів усієї Європи на вашому заході – шанс здивувати кожного гостя та зарядити присутніх драйвом.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Deepside Deejays надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Діпсайд Діджейс

  Що поєднує трьох хлопців – Vibearena, Віктора Де Ла Пенья та Дейва Прайса? Їх об'єднує група Deepside Deejays, біографія якої бере свій початок у Румунії у 2008 році. Своїм бажанням створити новий стиль, хлопці, наче з гармати, висадили в повітря батьківщину своїми хітами. Поряд з іншими музикантами їм приписується створення нового напрямку – popcorn, який ви почуєте, вирішивши замовити Deepside Deejays на корпоратив чи весілля. Колектив голосно заявив про себе, ставши одним з найвідоміших румунських груп. Перший сингл хлопців Beautiful Days потрапив у верхні рядки хіт-парадів у Норвегії, Швеції, Італії, трек оцінили навіть Єгипет та Індія. Вже за рік існування Діпсайд Діджейс отримує премію Music Awards як найкращі діджеї. Але невичерпне кохання фанатів Deepside Deejays приніс сингл Never Be Alone. Саме під нього досі танцює вся Європа, особливої популярності трек набув на банкетах Росії. Пісня Never Be Alone зробила контакти Deepside Deejays бажаними найвідоміших музикантів хаус-музики. У їхній біографії є співпраця з Paul Van Haver (Stromae), ними цікавиться Кріс Вілліс.

  Чому вам варто Deepside Deejays замовити на свято?

  1. Група – відомий колектив у світі танцювальної музики.
  2. Стиль Deepside Deejays припускає лише живе виконання.
  3. Вартість букінгу артистів не включає жодних посередницьких послуг та комісії.

  Ми, на правах офіційних агентів, пропонуємо запросити групу Deepside Deejays на свій захід і наживо почути їхні хіти:

  • In My Heart,
  • I Never Be Alone,
  • Stay With Me Tonight,
  • Музика.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Deepside Deejays

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Deepside Deejays

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Deepside Deejays вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Deepside Deejays залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Deepside Deejays для вашого свята.

Видео Deepside Deejays

Як замовити виступ Deepside Deejays? Щоб замовити виступ Deepside Deejays на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Deepside Deejays.

Ми рекомендуємо запрошувати Deepside Deejays до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Deepside Deejays на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Deepside Deejays у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский