Замовити артиста Dave Stewart

Dave Stewart Офіційний сайт агента

Dave Stewart – відомий музикант Британії. Публіка впізнала його як одного із засновників гурту Eurythmics. Також він займається твором музики для кіно, театральних вистав і так далі. Жанр виступу артиста – поп-рок, фолк. Також останні роки музикант успішно показав себе як професійний продюсер.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Dave Stewart надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія музиканта

  Біографія

  Сольна музична кар'єра артиста розпочалася у 1990 році. До цього він займався продюсерською діяльністю та був засновником та учасником таких відомих гуртів, як «The Catch» та «Eurythmics». Протягом усієї кар'єри він випустив безліч альбомів, написав величезну кількість треків до фільмів, а також сам знявся в кіно.

  Популярні композиції

  1. Lily Was Here.
  2. Darkness of Your Love.
  3. ld Habits Reprise.
  4. Jack the Lad.
  5. Isn't It Romantic.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Dave Stewart

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Dave Stewart

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Dave Stewart вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Dave Stewart залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Dave Stewart для вашого свята.

Видео Dave Stewart

Як замовити виступ Dave Stewart? Щоб замовити виступ Dave Stewart на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Dave Stewart.

Ми рекомендуємо запрошувати Dave Stewart до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Dave Stewart на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Dave Stewart у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский