Замовити артиста Delegation

Delegation Офіційний сайт агента

Delegation – британська група, яка досі вважається мега-популярною у всьому світі. Колектив виступає у наступних жанрах – соул, R&B, фанк. Хочете порадувати себе та гостей виступом світових зірок? Ми — букінг-агентство BnMusic допоможемо запросити колектив на будь-який захід без переплат та посередників. Ми гарантуємо незабутнє свято разом із улюбленими артистами.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Delegation надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Цікаве про артистів

  Свою музичну кар’єру колектив розпочав у 75 році минулого століття. Він був створений трьома музикантами Роді Харрісом, Леном Коулі, Ріком Бейлі. Перший сингл The Promise of Love був записаний в 1975 році, але не знайшов величезну популярність серед слухачів. Успіх до групи прийшов через два роки з виходом дебютного альбому під однойменною назвою з першою піснею. Активну музичну діяльність та гастролі світом колектив продовжував до 1999 року. Наразі артисти популярні не лише у старшого покоління, а й у молоді. Нерідко зірок запрошують на свята. Формат виступів дозволяє запросити артистів на такі заходи, як:

  • вечірки;
  • корпоративи;
  • міські свята;
  • ювілеї.

  Музиканти із задоволенням спілкуються з глядачами, жартують, налаштовують публіку на позитивний настрій із перших хвилин виступу.

  На кожному концерті звучать лише найкращі твори:
  • Heartache No. 9;
  • Dance, Prance, Boogie;
  • It’s Your Turn;
  • Someone Oughta Write A Song;
  • Dance Like Fred Astaire.

  Delegation – легенда завжди поряд!

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Delegation

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Delegation

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Delegation вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Delegation залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Delegation для вашого свята.

Як замовити виступ Delegation? Щоб замовити виступ Delegation на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Delegation.

Ми рекомендуємо запрошувати Delegation до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Delegation на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Delegation у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский