Замовити артиста Detach

Detach Офіційний сайт агента

«DETACH» — український рок-гурт у жанрі ню-метал, репкор та альтернативний метал-рок. За десятиліття успішної діяльності команда придбала багато шанувальників як в Україні, так і за кордоном. Зверніться до нашої агенції та запросіть «DETACH» на ваш захід. Ми узгодимо вартість, репертуар, райдер музикантів. BnMusic – ми працюємо без посередників, тому пропонуємо найкращі умови.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Detach надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія та творчість

  Гурт був створений у 2009 році київськими музикантами, які зважилися на унікальний експеримент, поєднавши nu metal з електронними ритмами. Вже за рік на суд слухачів було представлено міні-альбом «Без ГМО». Треки потрапили в ротацію найбільших радіостанцій, і група здобула широку популярність в Україні.

  Пік популярності

  «DETACH» активно гастролювали країною, брали участь у національних та міжнародних фестивалях. Зібравши достатньо музичного матеріалу, гурт випустив повноцінний альбом «Balance». Колектив успішно брав участь у проекті «Х-Фактор» влітку 2016 року. Музиканти дійшли до суперфіналу та зайняли за рішенням голосування глядачів друге місце.

  Участь у заходах

  Основний майданчик виступів «DETACH» – великі сцени рок-фестивалів, стадіони та концертні зали. Гурт виступає з масштабним шоу у супроводі симфонічного оркестру, а також проводить акустичні концерти у клубному форматі. Сет-лист:

  • Стан напіврозпаду;
  • Bridges;
  • Afterglow;
  • Light up the Fire;
  • Wasted;
  • Deep and Down;
  • Someone and No One;
  • Supernova.

  Виступ «DETACH» – це рок-концерт, що поєднує в собі божевільний слем, драйв і шалену енергію.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Detach

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Detach

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Detach вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Detach залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Detach для вашого свята.

Видео Detach

Як замовити виступ Detach? Щоб замовити виступ Detach на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Detach.

Ми рекомендуємо запрошувати Detach до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Detach на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Detach у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский