Замовити артиста Дэвид Гарретт

Дэвид Гарретт Офіційний сайт агента

Девід Гарретт – німецький скрипаль-віртуоз, який об'єднав у композиціях класику та сучасну музику. Артист прославився на весь світ ще у підлітковому віці. Зараз музикант вважається основоположником нового жанру у неокласичному стилі. Свого часу він доклав безліч зусиль для розвитку поп-музики з класичною основою, доповненою рок-партіями, джазом та кантрі. Деякі слухачі David Garrett стали справжнім музичним відкриттям. Для численних шанувальників він є найкращим скрипалем сучасності.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Дэвид Гарретт надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  1993 року музикант уже їздив на гастролі європейськими країнами. Але справжній успіх прийшов згодом у США. Девід переміг у престижному конкурсі молодих композиторів у Нью-Йорку. У 17 років юний талант мав кілька вдалих контрактів із звукозаписними компаніями. 2008 року випускається знаменитий альбом Encorе. Після успіху відомих композицій аудиторія слухачів швидко розширюється. Девід досяг своєї мети – привернув увагу молоді до класичної музики. З цією місією музикант справився чудово. Відтепер на виступах скрипаля слухачі бачать класичний оркестр, гітари, ударні та клавішні інструменти. Музична революція набуває найпрекрасніших форм.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Дэвид Гарретт

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Дэвид Гарретт

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Дэвид Гарретт вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Дэвид Гарретт залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Дэвид Гарретт для вашого свята.

Видео Дэвид Гарретт

Як замовити виступ Дэвид Гарретт? Щоб замовити виступ Дэвид Гарретт на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Дэвид Гарретт.

Ми рекомендуємо запрошувати Дэвид Гарретт до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Дэвид Гарретт на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Дэвид Гарретт у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский