Замовити артиста Dilemma

Dilemma Офіційний сайт агента

«Dilemma» — відомий український party-гурт у жанрі хіп-хоп та ритм-н-блюз. Новаторський підхід та постійний творчий пошук привернули до творчості музикантів увагу любителів сучасної танцювальної музики та клубних вечірок. Ви можете запросити артистів на свято за допомогою агентства BnMusic. Ми готові запропонувати найкращі умови букінгу без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Dilemma надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Колектив організовано 2002 року Євгеном Бардаченком та Владом Філіпповим. Дебютний альбом гурту "Це наше!", що вийшов на лейблі Comp Music, прикрасив спільний трек із Олегом Скрипкою. І це була не єдина колаборація молодих музикантів із відомими виконавцями. "Dilemma" співпрацювала з Іваном Дорном, американським музикантом Shifty – фронтменом гурту "Crazy Town".

  Пік популярності

  «Dilemma» набирає популярності після участі у музичному фестивалі «Таврійські ігри». Гурт запрошують на святкування міських свят, молодіжних фестивалів. У 2008 році вийшов черговий альбом "Segnorota". Серед нагород колективу — премія «Золота Жар-Птиця» та «Hip-Hop Awards» за найкращий музичний ролик.

  Участь у заходах

  Колектив виступає на заходах різного формату та рівня — фестивалі, клубні концерти, молодіжні вечірки, приватні та корпоративні свята. У репертуарі музикантів найкращі танцювальні хіти:

  • Шаленій;
  • Небо;
  • Давай літай;
  • Згадаю день;
  • Десь на землі;
  • Гей, Бейба!;
  • Ворушись;
  • Без мене буде найкраще.

  Запальні вечірки та концерти за участю «Dilemma» — це справжнє свято для любителів потанцювати та повеселитися. Музиканти чудово взаємодіють із публікою, підбадьорюють зал та створюють легку, невимушену атмосферу.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Dilemma

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Dilemma

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Dilemma вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Dilemma залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Dilemma для вашого свята.

Видео Dilemma

Як замовити виступ Dilemma? Щоб замовити виступ Dilemma на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Dilemma.

Ми рекомендуємо запрошувати Dilemma до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Dilemma на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Dilemma у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский