Замовити артиста Dire Straits Experience

Dire Straits Experience Офіційний сайт агента

Dire Straits Experience — популярний гурт Британії, який виступає в жанрах рок, блюз, кантрі, рутс-рок. На сьогоднішній день колектив не веде музичної діяльності, він розпався в 95 році минулого століття. Її представляє Марк Нопфлер. Бажаєте насолодитися відомими творами артистів на своєму святі та здивувати гостей? Ми допоможемо запросити зірку без переплат та посередників на ваш захід.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Dire Straits Experience надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія колективу

  Колектив було створено 42 роки тому. У цей же рік молоді музиканти випустили касету, куди увійшла найвідоміша пісня Sultans of Swing. Саме вона дала їм популярність та визнання численних шанувальників усього світу. Перша платівка Dire Straits була випущена лише наступного року, але відразу отримала перші місця місцевих хіт-парадів. Усі радіостанції крутили композиції цього альбому. Через 11 років гурт розпався, але потім знову возз'єднався і протримався у складі: Марк Нопфлер, Джон Іллслі, Алан Кларк, Гай Флетчер, Кріс Уайт до 95 року. За свою діяльність музиканти випустили 6 альбомів, які стали надзвичайно популярними. Соліст Марк Нопфлер досі займається музикою та із задоволенням представляє групу на заходах. Його часто запрошують на:

  • корпоративи;
  • вечірки;
  • фестивалі;
  • міські свята;
  • дні народження.

  Кожен концерт готуватиметься дуже ретельно. Він завжди привітний і не відмовляє шанувальникам у спілкуванні та автографах. Артист уважно підходить до вибору пісень, серед яких обов'язково є хіти минулих років:

  • Your Latest Trick;
  • Once Upon a Time in the West;
  • Walk of Life;
  • Money For Nothing;
  • Sultans of Swing.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Dire Straits Experience

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Dire Straits Experience

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Dire Straits Experience вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Dire Straits Experience залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Dire Straits Experience для вашого свята.

Видео Dire Straits Experience

Як замовити виступ Dire Straits Experience? Щоб замовити виступ Dire Straits Experience на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Dire Straits Experience.

Ми рекомендуємо запрошувати Dire Straits Experience до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Dire Straits Experience на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Dire Straits Experience у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский