Замовити артиста Dita von Teese

Dita von Teese Офіційний сайт агента

Перед вами контакти Dita von Teese, заслуженої королеви бурлеску. Тому що якраз у цьому жанрі Діта фон Тіз, дружина Меріліна Менсона поки що не знайшла собі гідних суперниць. Замовити Dita von Teese на свято можна через BnMusic. Здійснюючи замовлення артистки через нас, ви не сплачуєте агентську комісію!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Dita von Teese надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Dita von Teese

  Дивитися шоу стриптиз Діти фон Тіз на вечірці можна безкінечно, особливо її коронний номер у келиху для мартіні. Звичайно, це не справжнє ім'я тендітної красуні, яку насправді звати Хізер Світ. Та й із псевдонімом вийшло все не так, як планувалося: обрала його дівчина для того, щоби опублікувати свої фото у виданні Playboy. Але редактори не помітили помилки, адже мало бути Dita von Treese, а букву "р" пропустили. Нічого страшного, Хізер так більше сподобалося, а ім'я Діта вона запозичила у ретро-кінозірки 20х років. Взагалі, якщо вірити офіційному сайту Діти фон Тіз, її захоплює ретро культура з дитинства.

  Біографія артистки Dita von Teese

  Діта середня з 3х сестер у звичайній американській родині з вірменським корінням. Її батьки працювали манікюрною та машиністом. Досягти особливого успіху у хореографії їй допомогли заняття балетом: вже у 13 років вона виконувала сольні номери, а з 15 років підробляла у магазині жіночої білизни. У коледжі вивчала костюми і зараз почувається впевнено у ролі модельєра. 1990 року Діта влаштовується стриптизеркою в клубі Captain Cream, звідки і починається її професійна кар'єра. Саме її та її трупу можна вважати ініціаторами відродження стилю бурлеск, який за її словами повертає «грайливість стриптизу»: Діта використовує в номерах нестандартний реквізит та прийоми. Наприклад, її найвідоміший номер – виступ у келиху з мартіні, обливання душем на сцені, карусель з кіньми або велика компактна пудра, в якій вона припудрює своє тіло. Її першу із зірок запросили виступити у Crazy Horse у 2006 році. Сьогодні Діта пише книги – наприклад, «Бурлеск, фетиш та мистецтво спокушати», що вийшла 2006 року, є фактично енциклопедичною. Також зірка знімається у фотосесіях, іноді знімається у кіно: "Смерть Сальвадора Далі" (2005), "Святий Франциск" (2007) і т.д. Але все це, зрозуміло, не має значення в порівнянні з живим шоу Діти фон Тіз на корпоративному заході. Запрошена знаменитість на святі схожа на комету, що впала на місто: спробуйте цей коктейль бурлеску, відчуття незабутні!

  Запросити Діту фон Тіз на ювілей, весілля, діловий захід з номерами:

  • Келих Мартіні
  • Компактна пудра
  • Карусель

  + постановочне шоу Діти фон Тіз на святі за бажанням Замовника та узгодженням заздалегідь.

  5 причин замовити Dita von Teese на день народження з організатором концертів BnMusic

  1. Однозначно незабутній подарунок для іменинника – організація виступу Діти фон Тіз;
  2. На сайті організатора Dita von Teese достатньо залишити короткий запит, решту роботи проведуть менеджери;
  3. Можливість особистого спілкування з артистом за погодженням заздалегідь;
  4. Офіційний сайт агента Діти фон Тіз пропонує замовлення у будь-яких країнах та на майданчику замовника за умови відповідності вимогам райдера;
  5. Мінімальна вартість шоу Діти без комісій.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Dita von Teese

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Dita von Teese

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Dita von Teese вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Dita von Teese залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Dita von Teese для вашого свята.

Видео Dita von Teese

Як замовити виступ Dita von Teese? Щоб замовити виступ Dita von Teese на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Dita von Teese.

Ми рекомендуємо запрошувати Dita von Teese до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Dita von Teese на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Dita von Teese у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский