Замовити артиста Дмитрий Антонов

Дмитрий Антонов Офіційний сайт агента

Дмитро Антонов – сучасний український ведучий, шоумен, гуморист. 2 роки тому був визнаний затребуваним провідним у країні. Набридли похмурі свята — варто замовити артиста для своїх гостей! Наше агентство допоможе запросити Дмитра на будь-який захід без переплат та посередницьких послуг!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Дмитрий Антонов надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Вже у дитячому віці Дмитро знав, що стане відомим і блищатиме зі сцени. Вже тоді він був «зіркою» свого двору. Часто, граючи з однолітками, він вигадував нові розваги, показував концерти та вирізнявся своїм блискучим гумором! Після того, як артист закінчив університет, він чітко вирішив, що приноситиме радість людям, організовуючи унікальні свята. Головною його особливістю є творчий підхід та гумор! Вже понад 10 років він є професійним весільним ведучим, а також проводить різні заходи, які мають дарувати відмінний настрій:

  • фестивалі;
  • корпоративи;
  • вечірки;
  • дні народження;
  • свята міста.

  Кожна програма розробляється з урахуванням напряму вечірки та бажань замовника. Не було жодного заходу, щоб гості залишились незадоволеними. Усі вони унікальні та не повторюються! Бажаєте знати, чого очікувати від заходу? Насамперед — це багато сміху, посмішок, музики та гумору! У свята ведучий веде активне спілкування з усіма гостями, ніхто не залишиться непоміченим і навіть найскромніша і сором'язливіша людина буде залучена до захоплюючих конкурсів!

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Дмитрий Антонов

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Дмитрий Антонов

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Дмитрий Антонов вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Дмитрий Антонов залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Дмитрий Антонов для вашого свята.

Як замовити виступ Дмитрий Антонов? Щоб замовити виступ Дмитрий Антонов на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Дмитрий Антонов.

Ми рекомендуємо запрошувати Дмитрий Антонов до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Дмитрий Антонов на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Дмитрий Антонов у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский