Замовити артиста Domino

Domino Офіційний сайт агента

«Domino» — яскравий дует талановитих вокалісток, який впевнено увійшов до українського шоу-бізнесу завдяки сучасним танцювальним та ліричним хітам. Запальне шоу прикрасить будь-який захід та подарує глядачам море позитиву та гарного настрою. А ми допоможемо організувати свято без посередників, вигідно та якісно.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Domino надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Історія створення

  Творчий проект «Доміно» було створено у 2005 році поетесою та продюсером Оленою Головатюк. У співавторстві з композитором Інною Пушкарю було написано репертуар для жіночого дуету. Пісні колективу з'являються в ефірах радіо та телебачення, стаючи справжніми хітами. Склад колектив періодично змінювався, але вокальні дані та якість виконання залишалися незмінними.

  Пік популярності

  Сьогодні у дуеті виступають яскраві та ефектні вокалістки Юля та Ніка. Вона стали справжніми зірками не тільки на естраді, але й чудово виявили як ведучі на телебаченні. Серед програм – «Світські хроніки» та «Кришталевий мікрофон». У репертуарі дуету постійно з'являються нові яскраві хіти, які планується випустити найближчим часом у форматі повноцінного альбому.

  Де виступають артисти

  «Доміно» гастролює містами України та за кордоном із сольною програмою, бере участь у святкових та благодійних заходах, виступає з ексклюзивним концертом на приватних та корпоративних вечірках. У репертуарі гурту – енергійні композиції, ліричні пісні:

  • Ми отруєні коханням;
  • Ти зателефонуй;
  • Кохання живе;
  • Гра;
  • Чекала я на тобі до весни;
  • Знову потеплішало.

  Виступ «Доміно» – чудове шоу для будь-якого свята. Харизматичні та артистичні вокалістки чудово взаємодіють з публікою і чудово справляються і за участю провідних заходів.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Domino

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Domino

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Domino вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Domino залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Domino для вашого свята.

Видео Domino

Як замовити виступ Domino? Щоб замовити виступ Domino на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Domino.

Ми рекомендуємо запрошувати Domino до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Domino на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Domino у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский