Замовити артиста Don Mclean

Don Mclean Офіційний сайт агента

Don Mclean (Дон Маклін) – американський виконавець, який здобув славу, в першу чергу, завдяки своїм хітам, таким як ''American Pie'' і ''Vincent''. Душевність та мелодійність пісень, виконаних у жанрах фолк, піп та фолк-рок нікого не залишать байдужим. Живий виступ Дона Маккліна та інших виконавців ви можете замовити у нашому букінг-агентстві без посередників та переплат. Зробіть ваш захід незабутнім!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Don Mclean надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Про виконавця

  Народився співак 2 жовтня 1945 року в передмісті Нью-Йорка – Нью-Рошель. Творчий шлях Дона Макліна бере початок із юнацтва співака, коли той уперше взявся за акустичну гітару і почав вивчати пісні своїх кумирів та мастодонтів музики того часу — Френка Сінатри та Бадді Холлі. Виняткова обдарованість молодого Макліна пророкувала йому славу і зізнання, і він заслужено отримав усе це. Оглушливий успіх прийшов до Маклін після виходу в світ його найпопулярнішого і до цього дня синглу – ''American Pie''. Пісня була присвячена авіакатастрофі 1959 року, де пішли кумири виконавця і просто легенди свого часу — Бадді Холлі, Річі Валенса і Біг Боппера. Сінгл швидко завоював величезну популярність, увірвавшись на перше місце в американських чартах. Пізніше виходить другий його сингл "Vincent", написаний Макліном у пориві натхнення після милування картиною Вінсента Ван Гога "Зоряна ніч". Незважаючи на 12-е місце в американській Billboard Hot 100, пісня посіла перше місце в британських списках кращих пісень, а разом з цим загальне кохання не тільки в Британії та Америці, але і по всьому світу. Пізніше Маклін свідомо відмовляється від манери виконання, яка принесла йому шалений успіх. Виконавець записує ще кілька альбомів, серед яких є багато гідних творів, таких як:

  • ''If We Try''
  • ''The Flight Of Dragons''
  • ''Pretty Polly''
  • ''On the Amazon''
  • ''Banjo''

  та багато інших. Крім того, Дон Маклін займався спонсоруванням благодійних концертів. 2018 року він був амбасадором концерту від американської благодійної організації «Підлітки проти раку».

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Don Mclean

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Don Mclean

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Don Mclean вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Don Mclean залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Don Mclean для вашого свята.

Видео Don Mclean

Як замовити виступ Don Mclean? Щоб замовити виступ Don Mclean на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Don Mclean.

Ми рекомендуємо запрошувати Don Mclean до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Don Mclean на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Don Mclean у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский