Замовити артиста Dr Alban

Dr Alban Офіційний сайт агента

Реггі, хіп-хоп, євроденс – якщо ці слова змушують вашу душу і тіло радісно здригатися, наповнюючись енергією та гарним передчуттям, то Доктор Албан (Dr Alban) – це саме той, хто зможе подарувати вам незабутнє свято!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Dr Alban надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Dr Alban: замовити на корпоратив – значить зробити його найкращою подією року

  Група Доктор Албан – це, поза всяким сумнівом, легенда євроденсу та хіп-хопу, яка багато в чому зумовила становлення та розвиток цих музичних напрямків. Хіп-хоп культура була б набагато біднішою, якби не сингли та платівки, які записував і продовжує записувати Доктор Албан. Дискотека 90-х буквально збудована на його творчості. Ми є офіційними агентами Dr. Alban. На нашому сайті можна оформити замовлення на організацію виступу співака на корпоративі , весіллі, ювілеї чи іншому святі.

  Незрівнянний Доктор Албан: біографія короля танцювальної музики

  Справжнє ім'я виконавця – Албан Узома Нвапа. Він народився 1957-го року в Нігерії, проте його родина дуже скоро переїхала до Швеції. Цікаво, що в молодому віці майбутній легендарний музикант серйозно мав намір стати стоматологом. Музику ж він сприймав як хобі, потім як спосіб додаткового заробітку. А у віці 23 років Dr. Alban вирішив займатися музикою професійно. Ключовою особливістю його музики, завдяки якій гурт Dr Alban став настільки популярним і відомим, стало гармонійне поєднання всіх трьох стилів у кожній його пісні: євроденсу, хіп-хопу та реггі. Дольною для його творчої кар'єри стала зустріч із представником звукозаписної компанії «SweMix» – DJ Denniz PoP. Разом з ним і Лейлою К., виконавицею музики в стилі реп, стоматолог, що не відбувся, записав свій перший сингл під назвою «Hello Africa». Саме така тематика була обрана як повага до нігерійського коріння музиканта. Пісня мала неймовірний успіх і швидко стала популярною у Швеції, а й у багатьох інших країнах. Дебютну платівку артиста було названо ім'ям синглу та продано мільйонним тиражем по всьому світу. Після цього про виконавця заговорили по всій планеті, а концерти Лікаря Албана почали збирати тисячі слухачів. Друга платівка артиста була видана через рік і мала назву «One Love». Вона стала ще популярнішою за перший альбом – її продали в кількості понад 1.6 мільйона штук. Саме ця платівка містила один із найпопулярніших синглів артиста – «It's My Life». Композиція буквально підірвала усі світові чарти. Потім пішли альбоми Look Who's Talking, Born In Africa та інші, а також створення власної звукозаписної компанії виконавця під назвою Dr. Records».

  Приблизний плей-лист концерту Доктор Албан: Африка, кохання та багато іншого

  • It's My Life
  • One Love
  • Loverboy
  • Hello Africa
  • додаткові пісні за бажанням клієнта, які потрібно погодити з артистом заздалегідь.

  Чому замовлення артистів за допомогою BnMusic – ваше найкраще рішення?

  1. Ми маємо прямі контакти артиста і особисто супроводжуємо його на місце виступу.
  2. Оскільки ми є Dr Alban офіційний сайт тур-менеджера, ми працюємо без посередників і пропонуємо демократичні ціни артистів.
  3. Замовлений концерт артиста Доктор Албан може бути застрахований в авторитетній англійській компанії Robertson Taylor W&P Longreach Entertainment Insurance Worldwide.
  4. Ми стягуємо передоплату гонорару за виступ артиста до заходу у розмірі лише 50% вартості контракту.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Dr Alban

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Dr Alban

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Dr Alban вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Dr Alban залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Dr Alban для вашого свята.

Видео Dr Alban

Песни Dr Alban

Як замовити виступ Dr Alban? Щоб замовити виступ Dr Alban на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Dr Alban.

Ми рекомендуємо запрошувати Dr Alban до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Dr Alban на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Dr Alban у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский