Замовити артиста Duran Duran

Duran Duran Офіційний сайт агента

Дюран Дюран — культовий британський гурт 80-х, стиль та творчість якого продовжує хвилювати меломанів. Ваше свято перетвориться на статусний захід, якщо на ньому будуть присутні зірки такого рівня. Зв'яжіться з нашим менеджером, і ми організуємо виступ артистів для вас без посередників та за прийнятною ціною.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Duran Duran надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Музиканти Дюран Дюран родом із Бірмінгема, де вони й об'єдналися у групу у 1978 році. До оригінального складу увійшли:

  • Саймон Ле Бона;
  • Нік Роудс;
  • Джон Тейлор;
  • Роджер Тейлор;
  • Енді Тейлор.

  Перший сингл «Planet Earth» зробив проект сенсацією в музичному світі. Ціла серія хітів вивела групу до рангу культових, а кожен новий альбом підтверджував цей титул.

  Музичний стиль та сценічний образ

  Починали Дюран як законодавці «нових романтиків». Завдяки відомим стилістам було створено сценічний імідж «хорошеньких хлопців». Саме цей образ та музика у стилі «new wave» асоціюються з Duran Duran. Пізніше музиканти змінили напрямок у бік пост-панку та альтернативного року. Вони вміло скористалися популярністю відеокліпів. Якісно зняті ролики із сексуальним підтекстом стали своєрідною рекламною компанією групи.

  Duran Duran сьогодні

  Колектив продовжують запрошувати на фестивалі, концерти та інші масштабні події, де незмінно звучать їхні найкращі хіти:

  • "Come Undone";
  • "Ordinary World";
  • "Rio";
  • "Save A Prayer";
  • "Notorious".

  Музиканти охоче спілкуються з публікою, створюючи невимушену обстановку та атмосферу дружньої вечірки. А в антракті можна зробити селфі із зірками або попросити автограф.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Duran Duran

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Duran Duran

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Duran Duran вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Duran Duran залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Duran Duran для вашого свята.

Видео Duran Duran

Як замовити виступ Duran Duran? Щоб замовити виступ Duran Duran на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Duran Duran.

Ми рекомендуємо запрошувати Duran Duran до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Duran Duran на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Duran Duran у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский