Замовити артиста E-Rotic

E-Rotic Офіційний сайт агента

E-Rotic – один із найпопулярніших і сміливіших німецьких колективів. Незважаючи на те, що група була створена чверть століття тому, вона, як і раніше, цінується слухачами. Жанр: євроданс, євротранс. Склад дуету: репер Стефан Апплетон, вокалістка Ліан Лі. Бажаєте запросити зірок на своє свято? Ми – букінг-агентство BnMusic зробимо це швидко без переплат і посередників!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста E-Rotic надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія дуету

  Кар'єра колективу розпочалася 25 років тому. Його творцями є популярні продюсери — Девід Бранденс, Фелікс Гаудер. Приголомшливий успіх у глядачів гурт отримав першого ж року музичної кар'єри. Тоді вийшла перша пісня, яка стала золотим хітом – Max Don't Have Sex With Your Ex. А другий сингл Fred Come To Bed піднявся на всіх хіт-парадах країни, зміг завоювати статус золотого. Першу платівку Sex Affairs було випущено наступного року, після дует записав ще 17 альбомів у Німеччині, Росії, Японії. Багато хто визнаний кращим і досі має величезну популярність. Запрошуючи групу на свій захід, слід враховувати формат виступу, який підходить для:

  • корпоративів;
  • вечірок;
  • фестивалів;
  • днів народжень.

  У момент концерту артисти налаштовують публіку на святковий лад із перших хвилин — невимушене спілкування зі слухачами, виходи до зали, жарти. На кожному виступі обов'язково звучать найкращі пісні не лише оригінального виконання, а й у ремікс-обробках:

  • ex On The Phone;
  • Willy Use A Billy … Boy;
  • Fred Come To Bed;
  • Max Don't Have Sex With Your Ex;
  • Turn Me On.

  Дует E-Rotic – торкнися легенди!

 • Порядок оплати

  Порядок оплати E-Rotic

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на E-Rotic

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна E-Rotic вказана для ознайомлення. Остаточний прайс E-Rotic залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар E-Rotic для вашого свята.

Видео E-Rotic

Як замовити виступ E-Rotic? Щоб замовити виступ E-Rotic на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу E-Rotic.

Ми рекомендуємо запрошувати E-Rotic до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення E-Rotic на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ E-Rotic у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский