Замовити артиста E-Type

E-Type Офіційний сайт агента

Група E-Type – це скандинавський музичний колектив, який прославився завдяки пісні This Is The Way та іншим композиціям у жанрі євроденс. З нашою допомогою ви зможете насолодитися живим виступом цього легендарного гурту!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста E-Type надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Енергійний та заводний Ітайп: біографія колективу

  Засновником цієї музичної групи з права вважається Бо Мартін Ерік Еріксон. Саме його прагнуть побачити та почути тисячі шанувальників у всьому світі, замовляючи виступ гурту. Народився цей обдарований музикант у 1965-му році у шведському місті Упсала. У юні роки він пробував свої сили в ролі барабанщика в групах, які грали хард-рок та дет-метал. Однак доля звернула увагу Мартіна на більш легкі та веселі музичні напрямки. Вирішальною стала зустріч музиканта з виконавцем Stakka Bo, який записував композиції у жанрі хіп-хоп. Першим спільним хітом двох несхожих один на одного музикантів стала пісня We Got The Atmosphere, яка відразу ж підірвала всі чарти. Так і була створена шведська група E-Type, яка зацікавила досвідчених продюсерів Макса Мартіна та Дениса Попа. Жанр музики виконуваної E-Type став несподіванкою для всіх, хто знав молодого Мартіна Еріксона. Декілька синглів у стилі «денс», випущених цим дуетом, мали велику популярність. Однак не в такому складі судилося залишитися E-Type: історія групи включає і розлад між Мартіном і Мікаелем через небажання розвиватися в тому самому музичному напрямку. Після розлучення зі Stakka Bo Мартін у 1994-му році випустив сингл «Set World On Fire» разом з Наною Хедін. Ця композиція за лічені дні стала однією з найпопулярніших у світі. Далі була пісня «This Is The Way», перша платівка «Зроблено у Швеції», другий альбом «The Explorer», офіційний сингл «Campione» для проведення «Євро-2000» та багато інших синглів та альбомів. Усі вони швидко ставали популярними у Європі, Азії та США. Лідер гурту E-Type співпрацював із багатьма відомими музикантами. Дізнатися точний актуальний склад гурту ви зможете у наших спеціалістів з організації виступів гурту E-Type.

  Плей лист концерту Ітайп

  Під час творчого вечора уславленого шведського колективу можуть прозвучати такі пісні, як:

  • This Is The Way
  • We Got the Atmosphere
  • інші композиції за попереднім погодженням із виконавцем.

  Чому замовити артистів гурту E-Type варто саме за допомогою компанії BnMusic?

  1. Ми є офіційними агентами групи E-Type. Замовляючи групу через наші сайти, ви можете бути впевнені, що до вас на ювілей, корпоратив, весілля або інше свято приїде оригінальний склад колективу.
  2. Дізнатись ціни артистів для вашого заходу в компанії «BnMusic» можна всього за 22 хвилини.
  3. Ми можемо застрахувати укладений з артистами контракт у Лондоні для безпеки ваших коштів та нервів.
  4. Наше завдання – не лише запросити артиста, а й кваліфіковано організувати весь захід у форматі «під ключ», забезпечивши точне дотримання райдера.
  5. Ми особисто прибудемо на ваш захід та проконтролюємо хід його організації.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати E-Type

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на E-Type

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна E-Type вказана для ознайомлення. Остаточний прайс E-Type залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар E-Type для вашого свята.

Видео E-Type

Песни E-Type

Як замовити виступ E-Type? Щоб замовити виступ E-Type на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу E-Type.

Ми рекомендуємо запрошувати E-Type до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення E-Type на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ E-Type у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский