Замовити артиста Екатерина Осадчая

Екатерина Осадчая Офіційний сайт агента

Катерина Осадча відома як світська левиця, телеведуча, модель та журналістка. Дівчина епатажна, має виразну зовнішність. Замовивши ведучу на свій захід, ви гарантовано залишитеся задоволені. Агентство BnMusic допоможе уникнути переплат та звернення до посередників.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Екатерина Осадчая надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Творчий шлях

  Катерина народилася у Києві, була творчою дитиною з дитинства: займалася музикою, танцями. Поступово дівчина почала робити кроки у модельній кар'єрі, до чотирнадцяти років підписала перший контракт. Катя працювала моделлю у Токіо, Лондоні, Берліні, Парижі. Дівчина почала прагнути журналістики – закінчила факультет історії, займалася поліпшенням дикції, постановкою голосу. Початком журналістської кар'єри став розважальний проект на Першому національному. Потім Катерина Осадча займалася наступними шоу:

  • "Світське життя";
  • «Танцюю для тебе»;
  • "Світські хроніки";
  • "Голос країни";
  • «Голос. Діти»;
  • "Маленькі гіганти".

  Катя – щаслива мати, яка виховує кілька дітей.

  Специфіка провідної

  Катерина має нетипову, виразну зовнішність. Артистка може провести весілля, вечірку, корпоратив, випускний день міста або ювілей. Катя доброзичлива, уважна до думки публіки та активно з нею спілкується, створює невимушену атмосферу. Професійний ведучий – запорука успішного заходу. Запросіть дівчину на своє свято через нашу агенцію. Уточніть подробиці райдера та умови оплати прямо зараз, зв'язавшись із агентами будь-яким зручним способом.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Екатерина Осадчая

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Екатерина Осадчая

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Екатерина Осадчая вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Екатерина Осадчая залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Екатерина Осадчая для вашого свята.

Як замовити виступ Екатерина Осадчая? Щоб замовити виступ Екатерина Осадчая на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Екатерина Осадчая.

Ми рекомендуємо запрошувати Екатерина Осадчая до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Екатерина Осадчая на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Екатерина Осадчая у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский