Замовити артиста Electric Light Orchestra

Electric Light Orchestra Офіційний сайт агента

Британська група Electric Light Orchestra, яка виконує музику в жанрах «симфонічний рок» та «прогресивний рок», звучить свіжо та актуально досі. Концерт колективу доповнить ваш захід, додасть йому особливої атмосфери. Замовте його без звернення до посередників та переплат – BnMusic допоможе вам у цьому!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Electric Light Orchestra надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Історія групи

  Колектив Electric Light Orchestra заснований Роєм Вудом. Колишній вокаліст The Move пропонує своєму знайомому, Джеффу Лінну, створити колектив, який гратиме музику в класичному стилі – з використанням скрипок, горнів. Молодий гурт випускає «10538 Overture», пісня відразу ж стає хітом. На жаль, Вуд і Лін не спрацювалися, тому останній залишає колектив. Незважаючи на це, відбувається реліз альбому On the Third Day.

  Розквіт кар'єри

  Починаючи з платівки «Eldorado», про Electric Light Orchestra дізнаються багато хто. Хіт "Can't Get It Out of My Head" займає третій рядок Billboard Hot 100. Потім виходить "Face the Music", колектив починає їздити на гастролі. Шостий альбом A New World Record особливо полюбився слухачам через кілька хітів:

  • "Do Ya"
  • "Livin' Thing"
  • "Rockaria!"
  • "Telephone Line"

  Концерти групи відвідують понад 50-80 тисяч осіб. На сцені використовується лазерний дисплей та бутафорський космічний корабель. Крім роботи над Electric Light Orchestra, Лінн пише саундтреки для фільму Xanadu.

  Особливості виконуваної музики

  Пісні виконавців чудово підходять для ретро-вечірок, музичних вечорів, ювілеїв та інших свят. Група однозначно підніме настрій слухачам, залишаючи лише приємні спогади.

  Пісні

  • Ticket to the Moon
  • So Serious
  • Here Is the News
  • Mr Blue Sky
  • Don't Bring Me Down
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Electric Light Orchestra

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Electric Light Orchestra

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Electric Light Orchestra вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Electric Light Orchestra залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Electric Light Orchestra для вашого свята.

Видео Electric Light Orchestra

Як замовити виступ Electric Light Orchestra? Щоб замовити виступ Electric Light Orchestra на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Electric Light Orchestra.

Ми рекомендуємо запрошувати Electric Light Orchestra до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Electric Light Orchestra на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Electric Light Orchestra у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский