Замовити артиста Ella Eyre

Ella Eyre Офіційний сайт агента

Американська виконавиця Елла Ейр працює в жанрі поп, R&B та неосоул. Дівчина має відмінний голос і займається написанням пісень. Замовити співачку Ella Eyre на корпоратив захочуть поціновувачі класного музичного шоу, яке так необхідне на оригінальній вечірці!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Ella Eyre надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Ella Eyre

  Співачка Ella Eyre (справжнє ім'я Елла Макмехон) народилася і виросла в Лондоні, хоча в її зовнішності вдало поєднуються афро-ямайські, англійські та мальтійські риси. До початку сольної кар'єри Елла професійно займалася плаванням, але в цей час вона закінчила унікальну англійську школу, в якій діти вивчають не тільки загальноосвітні предмети, але й витончені науки, основи дизайну, ЗМІ. Перші сингли дівчина почала випускати у 2013 році, на даний момент вона вже здобула перемогу у багатьох музичних конкурсах та записала кілька композицій спільно з відомими виконавцями. Якщо ви вирішите запросити співачку Ella Eyre на захід, то також зможете насолодитися її найкращими авторськими піснями:

  • "Comeback";
  • "Ego";
  • "All About You" та іншими.

  Намагайтеся замовити на свято співачку Елла Ейр вже зараз, адже її композиції стануть гідним музичним супроводом для заходів різного рівня!

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Ella Eyre

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Ella Eyre

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Ella Eyre вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Ella Eyre залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Ella Eyre для вашого свята.

Видео Ella Eyre

Як замовити виступ Ella Eyre? Щоб замовити виступ Ella Eyre на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Ella Eyre.

Ми рекомендуємо запрошувати Ella Eyre до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Ella Eyre на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Ella Eyre у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский