Замовити артиста Emilia

Emilia Офіційний сайт агента

Під псевдонімом Emilia ховається проста болгарська дівчина Емілія Вяльова, яка дуже любить народні мотиви та елегантно вплітає їх у власні композиції у жанрах поп-фолку та соулу. Зі стилями співачка управляється дуже вправно, створюючи оригінальні запальні мотиви на основі власного грубуватого голосу. Замовте виступ Емілії у нашому агентстві, щоб заощадити на послугах посередників.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Emilia надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія артиста

  Співачка здобула профільну музичну освіту і виступати почала ще у школі. Перший сингл записала за рік до закінчення навчального закладу – 1999 року. Він називався «Зв'язане з тобою» (Все закінчено з тобою). Їй пропонували укласти контракт дуже впливові студії, але дівчина не поспішала накидати на себе ярмо зобов'язань. В результаті їй вдалося зробити цілком вдалу кар'єру – 9 особистих альбомів, участь у збірниках та виступ на значних заходах у всьому світі. Співачка щаслива у шлюбі, але не планує кидати виступи. Вона активно працює також над створенням нових пісень, у тому числі разом із іншими зірками. Також вона спробувала розпочати кар'єру актриси, але знялася лише в одному фільмі у 2012 році. Вона виступає на концертах, вечірках, днях народження. Емілія вміє створити веселу, невимушену атмосферу для будь-якої кількості людей, а її оригінальні композиції додадуть активності.

  Познайомтеся з її піснями:

  1. «За такими сипами». 2. "Kiss By Kiss". 3. "Big Big World". 4. "Каліфорнія". 5. "Satan in Love". Весело проведіть час із артисткою Emilia!

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Emilia

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Emilia

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Emilia вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Emilia залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Emilia для вашого свята.

Видео Emilia

Як замовити виступ Emilia? Щоб замовити виступ Emilia на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Emilia.

Ми рекомендуємо запрошувати Emilia до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Emilia на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Emilia у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский