Замовити артиста Emir Kusturica

Emir Kusturica Офіційний сайт агента

Поряд із Тімом Бертоном, Квентіном Тарантіно та іншими легендами почесне місце у сфері кінематографу займає Емір Кустуріца. Культурний діяч відомий не лише любов'ю до фільмів, а й займає особливе місце у світі музики. Якщо ви бажаєте послухати виступ артиста, ми допоможемо це зробити швидко, без переплат та посередників.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Emir Kusturica надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Початок кар'єрних сходів та визнання

  Творчий діяч народився в Югославії у 1954 році. Перші кроки він почав робити під час навчання у Чехословаччині на факультеті телебачення. Перші короткометражні фільми з'явилися у 1971 та 1972 роках («Частина правди», «Осінь») – Емір створив картини у віці 17 років. Через 10 років Кустуріца показує глядачам повнометражний фільм під назвою «Чи пам'ятаєш ти, Доллі Бел?». Картина зачіпає переживання підлітка середини ХХ століття, показує етапи його дорослішання. Якість виконаної роботи підтверджується нагородою «За найкращий дебютний фільм» у 1981 році. Після виходу у світ «Чи пам'ятаєш ти, Доллі Белл?», юнак у віці 26 років удостоюється звання «Кінорежисер XXI століття».

  Всебічний розвиток

  Емір Кустуріца неординарно дивиться на світ. Він не обмежує свій розвиток виключно кінематографом. За все життя режисер спробував себе у наступних напрямках:

  • режисура;
  • акторська гра;
  • продюсування;
  • написання сценаріїв;
  • написання музики;
  • гра у фолк-групі.

  Незважаючи на багатий творчий досвід, Кустуріца позиціонує себе як людина нетовариська, проте дуже начитана і цікава. Багато хто втомлюється від взаємодії з ним.

  Найяскравіші роботи режисера:

  • "Час циган";
  • «Чи пам'ятаєш ти, Доллі Белл»;
  • "Андерграунд";
  • «Тато у відрядженні»;
  • "Чорна кішка, білий кіт";
  • "Марадона".
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Emir Kusturica

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Emir Kusturica

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Emir Kusturica вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Emir Kusturica залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Emir Kusturica для вашого свята.

Видео Emir Kusturica

Як замовити виступ Emir Kusturica? Щоб замовити виступ Emir Kusturica на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Emir Kusturica.

Ми рекомендуємо запрошувати Emir Kusturica до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Emir Kusturica на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Emir Kusturica у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский