Замовити артиста Emma Shapplin

Emma Shapplin Офіційний сайт агента

Emma Shapplin: це ім'я відоме кожному шанувальнику класичної музики. Емма Шапплін не просто зірка, вона – перлина світового музичного світу, кожна пісня якої – справжній шедевр.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Emma Shapplin надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія: Емма Шапплін та її чудове колоратурне сопрано

  Народившись у сім'ї шанувальників музики, Емма росла у компанії двох братів, що сформувало її жвавий характер. Поки дівчинки-підлітки співали пісні про танцпол, Емма Шапплін слухала Моцарта. Її таланти незабаром забезпечили дівчинці місце у хорі, а через кілька днів вона перетворилася на солістку. Проте трохи згодом молодій артистці довелося боротися за свою музику, адже батьки хотіли зробити з неї секретарку. Але Emma Shapplin не здавалася, замовити Емма Шапплін на корпоратив стало можливим у Нью-Йорку, куди артистка перебралася у юному віці. Там їй вдалося об'єднати любов до опери з R&B, а трохи пізніше Emma Shapplin вирішує залишити батьківський будинок і вступає до гурту North Wind, який виконував пісні в жанрі хард-рок. Замовити на свято Emma Shapplin спочатку хотіли мало хто, тому вокалістці довелося підробляти секретарем та фотомоделлю, щоб одночасно оплачувати уроки співу. Дольною стала зустріч із Жаном-Патріком Капдевілем на творчому вечорі. Контакти Емма Шапплін потрапили до колишнього співака, а вже за 18 місяців юна співачка презентувала перший альбом Carmine Meo. Пісні Emma Shapplin офіційний сайт концертного агента презентував публіці латиною та італійською мовою. Ніхто не міг очікувати такого комерційного успіху – платівка не поступалася лідерством у світових чартах, а загальний тираж альбому досяг 300 тис. екземплярів. Успіх Emma Shapplin закріпився, коли вона отримала два золоті диски. Якщо ви бажаєте, щоб вам заспівала Емма Шапплін, офіційний сайт концертного агента пропонує включити в трек-лист її легендарні хіти:

  • Spente le stelle,
  • The Inferno,
  • Ira Di Dio,
  • Nothing Wrong,
  • Vedi, Maria…
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Emma Shapplin

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Emma Shapplin

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Emma Shapplin вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Emma Shapplin залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Emma Shapplin для вашого свята.

Видео Emma Shapplin

Як замовити виступ Emma Shapplin? Щоб замовити виступ Emma Shapplin на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Emma Shapplin.

Ми рекомендуємо запрошувати Emma Shapplin до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Emma Shapplin на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Emma Shapplin у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский