Замовити артиста En Vogue

En Vogue Офіційний сайт агента

En Vogue – американський жіночий вокальний квартет, створений у 1989 році і виконуючий пісні у жанрах хіп-хоп, R&B та соул. Вважається одним із найуспішніших жіночих вокальних груп в історії. Наше букінг-агентство готове запропонувати на замовлення живий виступ гурту En Vogue для вашого заходу. Ми гарантуємо скрупульозне ставлення до кожної заявки, а також відсутність посередників та переплат. Оформляйте замовлення вже зараз!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста En Vogue надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Про виконавця

  Історія квартету En Vogue бере початок з моменту, коли дует музикантів та авторів пісень ''Foster & McElroy'' почав замислюватися про створення жіночого музичного гурту, що відповідало поп-трендам тих років. Загалом, вони не помилилися: після прослуховування близько 3000 претенденток, було обрано чотирьох жінок, які пізніше стали хіп-хоп ідолами для американської молоді 90-х. Так світ дізнався про Сінді Херрон, Дон Робінсон, Максін Джонс і Террі Елліс. Дебютний альбом квартету побачив світ 3 квітня 1990 року і одразу ж увірвався на перші рядки американських чартів. Запальні дівчата підкорили серця великої аудиторії не лише серед американців, а й у всьому світі. Їхня пісня Hold On стала абсолютним хітом, отримавши не тільки премію Billboards Music Award, але і була номінована на «Греммі», як найкраща пісня в жанрі R&B, виконана двома або більше особами. Час минав, склад групи змінювався. Оглушлива слава почала сильно заважати особистому життю, так що до цього часу група складається з трьох співачок: Террі Елліс, Сінді Херрон та Рони Беннет, яка приєдналася до квартету на початку нульових. Група продовжувала стабільно отримувати заслужені нагороди: їх хіти "Ooh Boy", "No Fool No More", "Whatever" та інші були шість разів номіновані на премії американських чартів, а також за весь час свого існування квартет отримав сім премій "Греммі". Пісні гурту En Vogue — це не лише американське надбання, а й надбання жанру R&B та хіп-хоп. Справжніми самородками касет, дисків та платівок стали не лише світові хіти дівчат, а й такі пісні, як, наприклад:

  • ''Beat of Love''
  • ''Free Your Mind''
  • ''Let it Flow''
  • ''Desire''
  • ''Boogie Woogie Bugle Boy''

  та інші. Також квартет неодноразово світився не лише на ТБ, а й у великих картинах на ролях другого плану, таких як «Бетмен назавжди» 1995 року та у бойовику «Залізний Орел 3: Аси» 1992 року. 2014 року було знято різдвяний документальний фільм про квартет, де виконавиці зіграли самих себе. Пісні гурту En Vogue – це гарант енергії та чудового настрою для всіх слухачів. Дівчата роздратують навіть найбайдужішого глядача, закликаючи до танців і підспівування. Живий виступ квартету ідеально підійде для будь-якого свята: від звичайного корпоративу до весілля, адже активний колорит хіп-хопу доречний практично скрізь.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати En Vogue

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на En Vogue

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна En Vogue вказана для ознайомлення. Остаточний прайс En Vogue залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар En Vogue для вашого свята.

Видео En Vogue

Як замовити виступ En Vogue? Щоб замовити виступ En Vogue на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу En Vogue.

Ми рекомендуємо запрошувати En Vogue до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення En Vogue на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ En Vogue у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский