Замовити артиста Andru Donalds

Andru Donalds Офіційний сайт агента

Випробуйте свої емоції вселенський мікс-коктейль музичних композицій Andru Donalds.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Andru Donalds надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Andru Donalds

  Уродженець Ямайки Ендрю Дональдс, який увібрав енергію щедрого сонця своєї батьківщини, всіляких подорожей та нетлінної музики Бітлз, бачив своє майбутнє в поп-індустрії. Батьки, особливо батько, жадали бачити свого обдарованого сина у світі академічної музики. Як будь-якому підлітку, Ендрю така перспектива не спокушала, і закінчивши школу він поїхав від батьків. Ямайський талант жив і пробував себе ролі музиканта й у Англії, й у Голландії, й у Франції. Співпрацював з мега-популярним ембієнтом-колективом Енігма. Але, на жаль, музична удача до самої персони Ендрю Дональдса була не дуже прихильна. У відчаї Andru Donalds вирішив зав'язати з музичною кар'єрою та повернутися на сонячну батьківщину. І ось саме в цей час успіх постукав у двері Ендрю, в особі найвідомішого продюсера Еріка Фостер-Уайта. Він запропонував музикантові та вокалісту контракт. В результаті, якого вистрілив альбом-дебют Andru Donalds і став супермодним у 1995-му році. Композиція «Mishale» зробила ім'я Ендрю Дональдса популярним і в Америці, і Далекому Сході.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Andru Donalds

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Andru Donalds

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Andru Donalds вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Andru Donalds залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Andru Donalds для вашого свята.

Видео Andru Donalds

Як замовити виступ Andru Donalds? Щоб замовити виступ Andru Donalds на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Andru Donalds.

Ми рекомендуємо запрошувати Andru Donalds до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Andru Donalds на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Andru Donalds у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский