Замовити артиста Enter Shikari

Enter Shikari Офіційний сайт агента

Відомий британський гурт «Enter Shikari» — унікальний проект, створений у 2003 році і який зламав усі музичні стереотипи та уявлення про стилі. Концерт зірок першої величини перетворить будь-який захід на феєричне шоу. Зверніться до нашого агентства, і ми гарантуємо високу якість букінг-послуг та прийнятні ціни.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Enter Shikari надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Чотири британські музики Раутон Рейнольдс, Кріс Баттен, Лайам Клюлоу та Роб Рольф у 2003 році організували новий колектив — «Enter Shikari». Жоден із існуючих музичних стилів команду не влаштував. Виходом стало змішання традиційного хард-року та електронної музики з домішкою трансового звучання. Назв такого стилю багато — пост-хардкор, electronicore, електронний рок.

  Музична кар'єра

  Шлях до слави був довгим. На початку кар'єри команда не була розпещена популярністю. На фургоні, жартівливо прозваному Shikari-Ferrari, музиканти їздили Британією, виступали в клубах, записували гаражні демо-записи, обростали шанувальниками. Без дорогих рекламних компаній, без кабальних контрактів із лейблами звукозапису вони просунулися в інтернет-просторі через блоги своїх фанатів. Принцип "Do it yourself" (зроби сам) – в дії. "Enter Shikari" прокинулися знаменитими у березні 2007, після презентації першого диску "Take To The Skies". Шанувальники вже чекали на цей альбом, і він миттєво піднявся на 4 місце в об'єднаному хіт-параді Британії. «Enter Shikari» активно виступає з концертами та працює у студії. У гурту вийшло п'ять альбомів, серед яких золоті та платинові.

  Де виступає «Enter Shikari»

  Формат гурту підійде для масштабного концерту, фестивалю та для невеликої аудиторії, приватної вечірки. Список найпопулярніших треків:

  • "Arguing With Thermometers";
  • "Sorry You're Not a Winner";
  • "Live Outside";
  • "The Last Garrison";
  • "OK, Time for Plan B".

  Артисти створюють невимовну атмосферу виступів, живий вокал, енергійне звучання, спілкування із залом.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Enter Shikari

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Enter Shikari

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Enter Shikari вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Enter Shikari залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Enter Shikari для вашого свята.

Видео Enter Shikari

Як замовити виступ Enter Shikari? Щоб замовити виступ Enter Shikari на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Enter Shikari.

Ми рекомендуємо запрошувати Enter Shikari до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Enter Shikari на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Enter Shikari у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский