Замовити артиста Eruption

Eruption Офіційний сайт агента

Eruption – британський колектив, який став візитною карткою жанрів диско та соул та завоював собі місце в історії диско-музики кількома безсмертними хітами.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Eruption надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Silent Eruption – саме так спочатку називався колектив, утворений у Лондоні 1974 року. Спочатку групу Ерапшн сформувало шестеро музикантів – ударники Джеррі Вілльямс та Ерік Кінгслі, брати Морган та Грег Перріно, які стали гітаристами, фронтменом стала Леслі Джонсон. Але завершилося створення оригінального складу Ірапшн із приходом вокалістки Прешіс Вілсон. Після першого невдалого синглу гурт покинув Леслі, але п'ятірка не сумувала і вирушила в тур Німеччиною. Поки хлопці виступали на корпоративах та організовували виступи у клубах, Ерапшн зауважив Ханс Майєр – агент із пошуку талановитих колективів. Співпраця з людиною, яка перетворила на зірок Boney M . і АВВА , обіцяло лише успіх. Саме з цієї зустрічі у біографії Eruption офіційний сайт концертного агента фіксує небувалий підйом гурту. Ерапшн виступає із Boney M., а замовити артистів на свято мріє все більше шанувальників диско. Незабаром колектив створює власний матеріал і у 1977 році виходить дебютний альбом Eruption. Через рік виходить найвідоміша пісня бенду – One Way Ticket, яку кілька разів переспівували радянські виконавці. Пізніше Прешес залишила посаду солістки, але гідної заміни знайти їй так і не змогли. Сьогодні замовити Eruption на корпоратив означає почути пісні колективу саме у виконанні солістки з оригінального складу. Замовляти виступ гурту краще заздалегідь через постійні гастролі музикантів. Важливо пам'ятати – ціни артистів на Різдво та Новий рік зростають, а запросити бенд бажає ще більше фанатів. Якщо вам подобається Ерапшн, офіційний сайт концертного агента пропонує внести до плей-листу:

  • Party Party,
  • One Way Ticket,
  • Up And Away,
  • Runaway,
  • Sweet Side,
  • Where Do I Begin.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Eruption

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Eruption

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Eruption вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Eruption залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Eruption для вашого свята.

Видео Eruption

Песни Eruption

Як замовити виступ Eruption? Щоб замовити виступ Eruption на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Eruption.

Ми рекомендуємо запрошувати Eruption до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Eruption на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Eruption у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский