Замовити артиста Estradarada

Estradarada Офіційний сайт агента

Український музичний колектив Estradarada, який працює у жанрі електронної музики, допоможе вашим гостям розслабитись під час корпоративу. Вже зараз запросіть гурт Estradarada на захід, адже вони мають дуже цікаву музичну програму!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Estradarada надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія гурту Estradarada

  Гурт був заснований у 2015 році, але широку популярність він отримав лише у 2017 році, випустивши музичну композицію «Віте треба вийти». Композиція, що супроводжується стильним кліпом, здобула музичну премію YUNA. Незабаром гурт випустив свій перший музичний альбом, який високо оцінили і шанувальники, і критики. Після цього гурт неодноразово ставав номінантом музичних премій Муз-ТВ, RU.TV. Сьогодні кожен поціновувач творчості може замовити на свято гурт Estradarada, щоб порадувати себе та своїх гостей наступними музичними композиціями:

  • "Дискотека століття";
  • "Дауншифт";
  • «Іноді».

  Запрошуйте колектив через наш офіційний сайт агента гурту Estradarada, якщо хочете, щоб концерт було проведено та організовано чудово.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Estradarada

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Estradarada

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Estradarada вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Estradarada залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Estradarada для вашого свята.

Видео Estradarada

Як замовити виступ Estradarada? Щоб замовити виступ Estradarada на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Estradarada.

Ми рекомендуємо запрошувати Estradarada до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Estradarada на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Estradarada у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский