Замовити артиста Eva Simons

Eva Simons Офіційний сайт агента

Пісні Єви Саймонс – це відображення її долі. Запроси нідерландську співачку Eva Simons через офіційний сайт концертного агента на музичне рандеву та незабутні враження залишаться назавжди!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Eva Simons надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Eva Simons

  В Амстердамі 17 березня 1984 р. у музичній сім'ї народилася Єва. Вона росла під звуки акордеона свого діда відомого у Нідерландах музиканта Джонні Мейєра. І виховувалась під мелодії свого батька піаніста, навчалася грі на піаніно змалку, а голос Eva Simons успадкувала від своєї матері Інгрід Саймонс бек-вокалістки The Supremes. Єва була оточена музикою завжди і в дванадцять років вигадала свою першу пісню під піаніно, а в тринадцять років відомий лейбл уклав з юною піаністкою контракт. У шістнадцять років Eva Simons вступила до Амстердамської консерваторії. Шукала себе і у джаз, і у поп-музиці. У двадцять три вона здобула консерваторський диплом і наполегливо продовжила шукати своє місце у світовому музичному співтоваристві. Участь у нідерландській версії реаліті-шоу Popstars у складі музичного гурту Raffish і в 2004 р. про Єву Саймонс заговорила музична критика. 2009 року після запису своєї першої композиції під назвою «Silly boy» співачка Eva Simons вирішила розпочати сольну кар'єру. Композиція набула неймовірної популярності в мережі інтернету, сингл набрав понад 20 мільйонів переглядів і піднявся на лідируючу позицію в національних музичних чартах. Відома в усьому світі компанія EMI, приголомшена успіхом дебютантки, запропонувала Єві Саймонс контракт. Зайнялася нова зірка світового шоу-бізнесу – Eva Simons!

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Eva Simons

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Eva Simons

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Eva Simons вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Eva Simons залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Eva Simons для вашого свята.

Видео Eva Simons

Песни Eva Simons

Як замовити виступ Eva Simons? Щоб замовити виступ Eva Simons на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Eva Simons.

Ми рекомендуємо запрошувати Eva Simons до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Eva Simons на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Eva Simons у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский