Замовити артиста Everlast

Everlast Офіційний сайт агента

Everlast – відомий музикант із США. Його зазвичай називають репером, однак у його арсеналі є й пісні жанрів рок, кантрі та блюз. Глибока лірика під гарні гітарні рифи — ось чому виконавця так люблять. Його виступи потішать вас своєю атмосферністю. Якщо ви хочете організувати концерт Еверласта, просто зателефонуйте нам. Ми працюємо без посередників!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Everlast надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Репер розпочав свою кар'єру майже 30 років тому, випустивши Forever Everlasting. Потім він увійшов до групи "Rhyme Sindicate", проте проект не виправдав себе. Через деякий час артист став виступати вже в колективі "House of Pain" разом зі своїми друзями DJ Lethal та Danny Boy. Альбом з ім'ям гурту чудово зайшов публіці, але через кілька років Everlast вирішив впритул зайнятися музикою самостійно. У 1996 році музикант написав другий альбом, який отримав назву White Ford Sings the Blues, який довгий час знаходився на вершині чартів багатьох країн. З цим релізом репер зійшов на музичний олімп і не планує звідти спускатись. Остання платівка артиста вийшла у 2011 році. Наразі він працює над новим матеріалом, з яким планує вирушити в тур. У Everlast майже ніколи не відволікається від творчості. Для різноманітності він записує фіти з популярними гуртами та виконавцями. Досвід спільної роботи з іншими музикантами дозволяє реперу поліпшити свою творчість, привносячи до нього нові фарби.

  Виступи Everlast

  Музикант чудово тримається на сцені: 30-річний досвід дається взнаки. Він ніколи не співає під фонограму, тому шанує своїх клієнтів. Проте надмірна серйозність це не про Еверласта. Він любить жартувати з усіх, залишаючись при цьому добродушним і милим. Люди, які побували на його концертах, хочуть якнайшвидше сходити на них ще раз. Репер часто виступає і на невеликих вечірках, і великих фестивалях різних жанрів. Свята він також любить і готовий порадувати публіку душевним виконанням своїх пісень.

  Репертуар артиста

  Під час виступів шанувальники можуть почути як знайомі хіти, так і нові композиції. Серед найчастіше виконуваних треків:

  • Little miss America;
  • I get by;
  • One of us;
  • White trash beautiful;
  • Let it go.

  Гарантії

  Головною гарантією виконання всіх зобов'язань є договори, які підписуються під час замовлення. У разі скасування концерту ми повернемо всі витрачені гроші.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Everlast

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Everlast

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Everlast вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Everlast залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Everlast для вашого свята.

Видео Everlast

Як замовити виступ Everlast? Щоб замовити виступ Everlast на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Everlast.

Ми рекомендуємо запрошувати Everlast до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Everlast на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Everlast у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский