Замовити артиста F.R. David

F.R. David Офіційний сайт агента

FR David – це найталановитіший композитор, музикант, аранжувальник та продюсер, який завоював світову славу. Але нам він більше відомий як професійний співак та зірка світової сцени 80-х років, популярність якої не підвладна часу! Замовити артиста ви можете зараз, зв'язавшись вашими менеджерами!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста F.R. David надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  FR David: біографія

  Майбутній виконавець народився у Тунісі у французькій родині. У чотирнадцятирічному віці тоді ще Elli Robert Fitoussi акомпанував маловідомим французьким артистам, які виступали на ювілеях та банкетах. Незабаром музикант трансформується в соліста нового гурту «Le Boots», а в 70-х стає солістом гурту «Les Variations». FR David ступив на стежку успіху в 1972 році, випустивши пісню Superman, Superman. Продаж 2 мільйонів копій синглу став чудовим приводом для турне групи Сполученими Штатами. Компанію рок-бенду у гастрольному турі складали такі групи, як AC/DC та AEROSMITH. Але незабаром колектив розпався і FR David почав давати сольні концерти. Нищівний успіх приходить у 1981 році після запису світового хіта FR David – Words. Тоді ж FR David вигадав імпозантний образ таємничого брюнета у темних окулярах та зі світлою гітарою. Хіт поширився світом тиражем 8 млн екземплярів і потіснив у світових чартах зірок першої величини. Після довгого затишшя, в 2007 пролунав новий диск співака під назвою The Wheel.

  Запросивши FR David на свято, очікуйте почути наживо такі світові хіти, як:

  • Pick up the phone
  • Taxi
  • Girl
  • Someone to love
  • I Need You
  • Dont Go
  • Dream Away
  • Music

  А також будь-які інші композиції.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати F.R. David

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на F.R. David

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна F.R. David вказана для ознайомлення. Остаточний прайс F.R. David залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар F.R. David для вашого свята.

Видео F.R. David

Песни F.R. David

Як замовити виступ F.R. David? Щоб замовити виступ F.R. David на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу F.R. David.

Ми рекомендуємо запрошувати F.R. David до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення F.R. David на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ F.R. David у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский