Замовити артиста Fancy

Fancy Офіційний сайт агента

Співак Fancy працює у жанрах італо-диско та євродиско, які стали популярними ще у 80-х і досі не втратили популярності. Його запальні альбоми принесли йому статус суперзірки у 2013 році, коли люди по всьому світу почали співати його пісні. У нашому агентстві можна замовити виступ виконавця, без переплат та з гарантією.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Fancy надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія артиста

  У 1960 році, ще навчаючись у школі, Манфред Зеггіт створив гурт «Mountain Shadows». Далі він працював конферансье, доки 1981 року не взяв участь у комедійному дуеті під псевдонімом Tess Teiges, а також спробував себе у ролі продюсера. У 1984 році він нарешті взяв той, що зробив його популярним псевдонім Fancy, під яким він випустив свої найкращі речі. Першою стала пісня «Slice Me Nice», а пізніше авторами та співавторами композицій стали багато знаменитих композиторів. Фенсі став продюсером низки співаків. У 1998 році його композиція Megamix стала світовим топ-хітом, а два альбоми впевнено тримали рядки найпопулярніших. Тоді виконавець отримав ранг суперзірки. У 2008 році вийшов поки що останній його альбом, який увійшов до чартів по всьому світу. На виступах Фенсі намагається триматися з відривом, не заважаючи публіці відпочивати, проте охоче спілкується, якщо висловити таке бажання. Світові хіти добре доповнять різноманітні заходи – концерти, вечірки чи дні народження.

  Ви почуєте оригінальні композиції:

  1. "Flames Of Love". 2. "Flames Of Love Megamix". 3. "I Should Have Known better". 4. "Mega-Mix '98". 5. "Lady Of Ice". Продюсер та композитор Fancy підніме настрій запальним диско.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Fancy

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Fancy

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Fancy вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Fancy залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Fancy для вашого свята.

Видео Fancy

Як замовити виступ Fancy? Щоб замовити виступ Fancy на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Fancy.

Ми рекомендуємо запрошувати Fancy до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Fancy на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Fancy у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский