Замовити артиста Florence + The Machine

Florence + The Machine Офіційний сайт агента

Хочете запросити кайфову знаменитість на свято, щоб танцювати нутром, тілом. Florence + The Machine – слушний варіант. Солістка вражає унікальним голосом, що пронизує свідомість словами, лайтовими ритмами. Селебріті запалює танцпол на сцені, серед людей на концерті. Наша агенція може легко домовитися про виступ Флоренс без зайвих переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Florence + The Machine надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Про музиканта

  Florence + The Machine – музичний гурт, заснований у столиці Англії – Лондоні. Вибір жанру на користь гармонійної комбінації інді-року з блюзовими мотивами, душевним соулом та вражаючою готикою – візитна картка команди. Солістка Florence Welch – постійний учасник та лідер.

  Повернемося до старту

  До формування нинішнього складу, дівчина хотіла створити витвір, яким через століття захоплюватимуться. Дванадцять років минуло, а десятки пісень ще грають у навушниках чи колонках мільярдів слухачів. Не дивно, поп-музика Florence and The Machine – витвір мистецтва. Дебют команди стався у листопаді близько десяти років тому. Світ почув хіти:

  • "Kiss with a Fist";
  • "Dog Days are Over";
  • "You've Got the Love".

  Композиція Rabbit Heart зайняла перші місця англійських чартів.

  Пік слави

  Після випуску перших пісень дебютний альбом Лангс очолив таблоїди. Платівку схвалили слухачі, високо оцінили критики. Випуск альбому ознаменувався безліччю нагород та номінацій. Найбільша нагорода – BRIT Award. На чисельні привітання Флоренс відповіла: «Не прагну за таблоїдами та номінаціями, надто непосидюча, щоб сидіти на церемоніях. Мені важливо, щоб наступний альбом вийшов кращим за перший». Так і вийшло, роботи 2015-2019 піднесли групу на міжнародну арену та принесли Florence + The Machine довготривалі, затяжні та дивовижні гастролі.

  Панує атмосфера

  Флоренс немає рівних у поведінці. Захід, де запрошено Florence + The Machine, перетворюється на мелодійну казку з імпульсивними словами та чарівними нотами. Солістка кидається по сцені, плавно танцює і не боїться виходити до глядача. Минулого року на фестивалі у Польщі Велч обіймала фанатів, обдаровувала квітами та спільним виконанням. Співачка розповідає про особистий досвід або ставлення до ситуацій. Незважаючи на світове визнання, залишається звичайною людиною на публіці.

  Хіти групи:

  1. Dog Days Are Over.
  2. Shake it Out.
  3. No Light, No light.
  4. Delilah.
  5. Hunger.
  6. Spectrum.

  Коли за співи береться Флоренс, відбувається разюче щось.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Florence + The Machine

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Florence + The Machine

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Florence + The Machine вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Florence + The Machine залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Florence + The Machine для вашого свята.

Видео Florence + The Machine

Як замовити виступ Florence + The Machine? Щоб замовити виступ Florence + The Machine на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Florence + The Machine.

Ми рекомендуємо запрошувати Florence + The Machine до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Florence + The Machine на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Florence + The Machine у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский