Замовити артиста Flying Pickets

Flying Pickets Офіційний сайт агента

Flying Pickets – акапельний ансамбль із тривалою історією. Досвід та професійне хорове виконання подарують справжнє свято любителям світових хітів. Наше агентство пропонує замовити виступ артистів, який несуть глядачам тепло та доброту.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Flying Pickets надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Життя починається з театру

  До початку кар'єри у популярній музиці Flying Pickets працювали у театрі. Там вони були супровідним ансамблем різних постановок. Поступово їхня творчість розвивалася, а 1983 року був випущений хіт-сингл «Only You». Ця мила різдвяна пісенька зачепилася за верхні рядки чартів та забезпечила перший поштовх у світ музичного бізнесу. Слідом за цим пішли альбоми LP. Гурт почали запрошувати на різні заходи як приватного характеру, так і на великі майданчики. Чи жарт – «Літаючі пікетники» був улюбленим гуртом Маргарет Тетчер, а отримати таку похвалу від знаменитих політиків дорогого коштує. Крім основної музичної діяльності, учасники колективу брали участь і в соціальному житті свого народу. Назва була взята недарма – хлопці дійсно брали участь у пікетах, які влаштували шахтарі у Йоркширі. Їхні благодійні концерти підняли дух робітників та підтримали у нелегкій боротьбі за робочі місця.

  Шлягери у нестандартному виконанні

  Flying Pickets мають величезний досвід і професіоналізм. Світові шлягери у їхньому виконанні завжди звучать новими фарбами. Зі сцени прозвучать як поп-музика, так і джаз, і навіть рок-хіти:

  • "Only You";
  • "Summertime";
  • "Wonderful World";
  • "Smells Teen Like Spirit";
  • "Space Oddity".
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Flying Pickets

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Flying Pickets

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Flying Pickets вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Flying Pickets залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Flying Pickets для вашого свята.

Видео Flying Pickets

Як замовити виступ Flying Pickets? Щоб замовити виступ Flying Pickets на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Flying Pickets.

Ми рекомендуємо запрошувати Flying Pickets до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Flying Pickets на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Flying Pickets у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский