Замовити артиста Foo Fighters

Foo Fighters Офіційний сайт агента

Драйв, енергія, сила музики Foo Fighters захоплюють з перших акордів. У нашому агентстві Ви зможете замовити виступ гурту Foo Fighters. Ми працюємо без посередників безпосередньо з артистами.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Foo Fighters надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Зоряний шлях

  Foo Fighters заснував Дейв Грол у далекому 1994 році, після того, як перестала існувати Нірвана, в якій він був барабанщиком. Все почалося із запису заповітних дванадцяти треків. На початку його музику доводилося чути лише близьким знайомим Грола, але згодом касети почали потрапляти до рук музичних компаній. Через такий фурор сталася освіта культової групи. Їхнє звучання не схоже ні на що, самобутні, зухвалі, вибухові підкорювали тисячі та мільйони фанатів у всьому світі. У пілотному складі було чотири учасники – Дейв Грол, Нейт Менделаї Вільям Голдсміт, з Sunny Day Real Estate, що розпалася, і гастрольний гітарист Нірвани Пет Смір.

  Дебют

  Перший виступ Foo Fighters пройшов у 1995 році в Сіетлі, після чого хлопці випустили спільний трек This Is A Call. За 15 років творчої діяльності випущено 9 студійних альбомів альтернативного року.

  Популярні композиції

  • The Pretender
  • Learn to Fly
  • Everlong
  • Learn to Fly
  • Walk

  Замовивши виступ Foo Fighters, ви отримаєте стадіон задоволених людей. Крики, шум, адреналін – все це дарують хлопці своїм відданим фанатам. Найкращих хедлайнерів рок-фестивалів світового рівня складно відшукати, бо заряджається вибуховою атмосферою абсолютно кожен учасник.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Foo Fighters

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Foo Fighters

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Foo Fighters вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Foo Fighters залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Foo Fighters для вашого свята.

Видео Foo Fighters

Як замовити виступ Foo Fighters? Щоб замовити виступ Foo Fighters на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Foo Fighters.

Ми рекомендуємо запрошувати Foo Fighters до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Foo Fighters на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Foo Fighters у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский