Замовити артиста Foreigner

Foreigner Офіційний сайт агента

Всім любителям мелодійного року можемо порекомендувати замовити виступ гурту Foreigner. Цей колектив не потребує представлення і вже завоював всесвітнє глядацьке кохання. Ми гарантуємо організацію виступу рок-групи без участі посередників та додаткової вартості.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Foreigner надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Півстоліття на сцені

  Foreigner розпочала свою кар'єру в 1976 році. Спочатку гурт грав стадіонний рок з елементами популярного тоді глема. Пізніше звучання команди збільшилося, вони почали додавати елементи пауер-попа та традиційного хард-року. Загалом гурт залишається вірним традиціям жанру classic rock і радує любителів перевірених традицій. Кістяк команди складає гітарист Mick Jones. Головним голосом завжди був Lou Gramm. Однак після деякого застою у період з 2005 року вокаліст змінився – ним став Kelly Hansen.

  Традиції на віки

  1977 року вийшов однойменний альбом бенду, який став платиновим і приніс їм популярність. Далі виходить другий диск, який навіть збільшує грандіозний успіх. Третій альбом також був тепло прийнятий слухачами та критиками, проте не зовсім сподобався самим музикантам.

  За цей час вдалося відзначитися низкою хітів, які Foreigner досі виконують на своїх концертах:

  • "I Want to Know What Love Is";
  • "Cold as Ice";
  • "Head Games";
  • "Waiting for a Girl Like You";
  • "Double Vision".

  Музиканти сповідують традиції арени-року, тому їх виступи найбільше підходять для великих майданчиків та міських заходів. Артисти беруть масштабним шоу та дарують незабутній заряд позитиву та позитивних емоцій.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Foreigner

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Foreigner

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Foreigner вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Foreigner залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Foreigner для вашого свята.

Видео Foreigner

Як замовити виступ Foreigner? Щоб замовити виступ Foreigner на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Foreigner.

Ми рекомендуємо запрошувати Foreigner до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Foreigner на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Foreigner у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский