Замовити артиста Foxes

Foxes Офіційний сайт агента

Луїза Роуз Аллен – відома співачка, авторка, модель, а також актриса. Foxes, а саме такий псевдонім обрала виконавиця, працює у музичних жанрах поп, синті-поп та електронік.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Foxes надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Foxes

  Виконавиця народилася у Великій Британії, а свій псевдонім Louisa Rose Allen обрала після того, як мати розповіла їй про свій сон: безліч лисиць, які біжать вулицями. Після досягнення повноліття співачка Foxes вирушила до Лондона, щоб повчити освіту у музичному коледжі. Після того, як дівчина випустила спільний сингл із DJ Zedd, замовити на свято співачку Foxes захотіли мільйони людей по всьому світу. Усього за кілька років виконавиця набула широкої популярності: вона випустила 8 відеокліпів, отримала премію «Греммі». І якщо ви бажаєте запросити співачку Foxes на захід, щоб прослухати її композиції Let Go for Tonight, Glorious в живу, то залиште заявку на організацію концерту в нашому букінг-агентстві!

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Foxes

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Foxes

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Foxes вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Foxes залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Foxes для вашого свята.

Видео Foxes

Як замовити виступ Foxes? Щоб замовити виступ Foxes на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Foxes.

Ми рекомендуємо запрошувати Foxes до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Foxes на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Foxes у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский