Замовити артиста Fun Factory

Fun Factory Офіційний сайт агента

Fun Factory виступає у жанрі євроденс ще з середини 90-х років. За цей час вона змінювалась, навіть повністю змінився склад учасників. Але в результаті хіти виконавця також виконуються. Ви можете замовити виступ у нашому агентстві безпосередньо, з гарантією та без переплат посередникам.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Fun Factory надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія артиста

  Артисти розпочали свій творчий шлях у 1992 році з композиції «Fun Factory's Theme». Наступного року зняли перший кліп, де роль вокалістки зіграла модель Марі-Анет Мей. До чого виконання належало Бальдже Тозун (солістці). 1994 року вийшов перший альбом, всього їх було п'ять (останній – 2016 року). За цей час склад помінявся чотири рази, а з 1998 по 2009 вони навіть мали іншу назву – «New Fun Factory». Але вони не зраджували жанру євроденс. З 2013 року співаки активно поповнюють багаж новими піснями та альбомами, вже зі своєю початковою вокалісткою. Пісні стали більш цікавими та фактурними, у них з'явилася оригінальність та особлива канва, що створює загальну індивідуальність. На заході артисти активно підтримують гостей у намірі повеселитися та створюють запальний настрій. Їхні композиції чудово підійдуть для танців, днів народження, концертів. Ви зможете почути відомі пісні:

  1. "Groove Me".
  2. "I Wanna B With U".
  3. "Take Your Chance".
  4. Let's Get Crunk.
  5. "Shut Up!".
  6. "Be Good To Me".

  Замовляйте виступ Fun Factory, щоб отримати масу позитивних емоцій від активних та запальних композицій.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Fun Factory

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Fun Factory

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Fun Factory вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Fun Factory залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Fun Factory для вашого свята.

Видео Fun Factory

Як замовити виступ Fun Factory? Щоб замовити виступ Fun Factory на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Fun Factory.

Ми рекомендуємо запрошувати Fun Factory до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Fun Factory на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Fun Factory у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский