Замовити артиста Gadar

Gadar Офіційний сайт агента

Gadar — український виконавець, володар неймовірно гарного голосу та потужної чоловічої харизми. Творчість музиканта – яскравий та сучасний мікс репу, фанку та поп-музики – прикрасить ваше свято, а ми готові взяти на себе організацію такого заходу на найвигідніших умовах.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Gadar надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Gadar – сценічний псевдонім Станіслава Кравчука. Він народився 1980 року в Харкові. Музичну кар'єру розпочав як реп-музикант, виступав у складі різних хіп-хоп-гуртів. З 2003-го працював над сольним проектом Q Fast, тісно співпрацював із гуртом «Black & White Family». Випустив успішний альбом «С4» та отримав свою першу значну нагороду на фестивалі «Rap Music».

  Пік популярності

  Найбільшу популярність артист набув, виступаючи під псевдонімом «Ай-Q». Він поєднав у своїй творчості багато жанрів, наголосивши на синтезі репу, електронної музики, соул і реггі. Саме таке звучання справило враження на Світлану Лободу, яка запропонувала артистові новий проект Gadar. Дебют був представлений піснею «Не плач», яка миттєво потрапила до топу iTunes.

  Де виступає артист

  Gadar проводить сольні концерти на різних майданчиках і сценах. Універсальний стиль та багатий репертуар чудово доповнять і масштабну подію для великої аудиторії, і затишну вечірку для вузького кола друзів. Музикант виконує композиції за весь період своєї творчості:

  • Не плач;
  • Стриж;
  • Таємниці Земель;
  • Ямайка;
  • Крила;
  • Світлом у темряві;
  • Нескінченно.

  Концерт Gadar – це нескінченно позитивні емоції, які заряджають публіку та дарують гарний настрій. Щирість та чарівність артиста створюють дуже теплу та дружню атмосферу на заході.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Gadar

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Gadar

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Gadar вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Gadar залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Gadar для вашого свята.

Видео Gadar

Як замовити виступ Gadar? Щоб замовити виступ Gadar на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Gadar.

Ми рекомендуємо запрошувати Gadar до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Gadar на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Gadar у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский