Замовити артиста Геннадий Попенко

Геннадий Попенко Офіційний сайт агента

Геннадій Попенко належить до найвідоміших українських акторів, ведучих, шоуменів. Замовити виступ артиста можна у нашій агенції, без витрат на посередників. Ми гарантуємо приїзд та виступ артиста на заході та проведення свята на найвищому рівні.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Геннадий Попенко надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Початок творчого шляху

  Геннадій Попенко (1979 р.н.) має диплом про закінчення 2000 р. Київського університету театру, кіно та телебачення ім. Карпенка-Карого. Трудову діяльність розпочинав на другому курсі ВНЗ як ведучий на музичному каналі «Біз-TV». Через 2 роки вів "Мелораму" на "Інтері".

  Пік популярності

  Після закінчення інституту, Геннадія як популярного ведучого запрошують працювати на чотирьох телеканалах. З 2000 до 2009 р. веде програми на «Новому каналі»:

  • «Шалений день»;
  • "Шоуманія";
  • «3х4. Найкумедніше домашнє відео» та інші.

  Надалі Попенко бере участь у проектах на телеканалах: 1+1, 2+2, UA:Перший. Він знявся у понад 20 художніх фільмах, грає в театрі Володимира Завальнюка «Перетворення».

  Інші досягнення

  Геннадій – власник чорного поясу з джиу-джитсу, захоплений мотоциклами, ковзанами, учасником масових бігових заходів «Run Ukraine Running League».

  На яких заходах виступає

  Геннадія Попенка запрошують на будь-які заходи: професійні свята, концерти, корпоративи, вечірки, ювілеї, весілля. Робота професійного ведучого забезпечить святкову атмосферу, чудовий настрій та посмішку кожного з присутніх. На публіку чекає ексклюзивний виступ, іскрометний гумор та імпровізації.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Геннадий Попенко

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Геннадий Попенко

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Геннадий Попенко вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Геннадий Попенко залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Геннадий Попенко для вашого свята.

Як замовити виступ Геннадий Попенко? Щоб замовити виступ Геннадий Попенко на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Геннадий Попенко.

Ми рекомендуємо запрошувати Геннадий Попенко до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Геннадий Попенко на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Геннадий Попенко у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский