Замовити артиста Gilbert O’Sullivan

Gilbert O’Sullivan Офіційний сайт агента

Ірландський музикант Гілберт О'Салліван (справжнє ім'я – Реймонд Едвард О'Салліван) пише та виконує ліричні композиції у жанрі софт-рок. Він стане чудовим доповненням вашого вечора – просто замовте виступ Гілберта на свій захід у нашій агенції. Більше не потрібно переплачувати чи звертатися до посередників.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Gilbert O’Sullivan надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія артиста

  Навчаючись у коледжі, Гілберт грав у групі – спочатку був барабанщиком, потім освоїв клавіші. Юнак на ім'я Рік Девіс, який також є членом Rick's Blues, допоміг освоїти фортепіано майбутній зірці. Поступово персоною Гілберта зацікавилося агентство April Music. Перші сингли виявилися невдалими, музикант перейшов на лейбл Mills. Саме з цього моменту починається пік популярності його творчості.

  Розквіт кар'єри

  Трек "Alone Again (Naturally)" став найвагомішим у кар'єрі виконавця. Вона:

  • посіла третє місце у чарті Великобританії, друге – у Новій Зеландії, перше – у США, Канаді та Японії;
  • потрапила на перший рядок Billboard Hot 100;
  • була випущена тиражем понад два мільйони копій.

  Пісня була номінована на премію Греммі, але її обійшла композиція авторства Роберта Флака.

  Особливості виконуваної музики

  Виконавець активний на сцені, любить спілкуватися зі слухачами, ділитися з ними думкою та ставити запитання. Гілберт чарівний, швидко привертає до себе. Концерт О'Саллівана вигідно впишеться в атмосферу ювілею, відкриття дорогого ресторану, ретро-вечірку. У ваших відвідувачів залишаться тільки теплі, позитивні враження про захід.

  Пісні

  • What's in a Kiss
  • Nothing Rhymed
  • Now Matter How I Try
  • We Will
  • Get Down
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Gilbert O’Sullivan

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Gilbert O’Sullivan

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Gilbert O’Sullivan вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Gilbert O’Sullivan залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Gilbert O’Sullivan для вашого свята.

Видео Gilbert O’Sullivan

Як замовити виступ Gilbert O’Sullivan? Щоб замовити виступ Gilbert O’Sullivan на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Gilbert O’Sullivan.

Ми рекомендуємо запрошувати Gilbert O’Sullivan до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Gilbert O’Sullivan на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Gilbert O’Sullivan у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский