Замовити артиста Gipsy Kings

Gipsy Kings Офіційний сайт агента

Запальні хіти групи Gipsy Kings, які прославили колектив на весь світ у 90-ті, стануть найкращою окрасою для будь-якого свята. Ми пропонуємо унікальну послугу: замовити виступ Джіпсі Кінгс для вашого незабутнього заходу!

Сайт артиста: GipsyKings-booking.com

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Gipsy Kings надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Джіпсі Кінгс. Склад легендарної групи

  Музичний колектив Gipsy Kings, назву якого можна перекласти з англійської як «циганські барони», виконує пристрасну, запальну та енергійну музику у стилі фламенко. Біографія групи розтягнулася на багато років, включивши в себе, крім іншого, кілька змін складів. Ми офіційні менеджери Джіпсі Кінгс, на нашому сайті можна замовити виступ будь-якого складу гурту.

  Gipsy Kings: біографія колективу

  Історія Джіпсі Кінгс почалася ще наприкінці 70-х років минулого століття, коли обдарований виконавець Хосе Рейєс, у роді якого значилися андалузькі цигани, заснував гурт під назвою «Los Reyes». Іспанською це означає «королі». До колективу він покликав обох своїх синів, які успадкували його музичний талант – Андре та Ніколя. Також до «Королів» приєднався Чіко Бучікхі, швагер Хосе. Як основний стиль своїх пісень виконавці одразу вибрали близьке їх серцю і душі фламенко. На жаль, незабаром Хосе Рейєс помер. А склад групи розширився, оскільки до нього увійшли три брати Бальярдо: Тоні, Пако та Моріс. Через деякий час Бучикхі пішов до іншої групи, і його місце зайняв Кану Рейєс. Також до колективу приєдналися гітаристи Пачай та Пабло Рейєс та Дієго Бальярдо. Так змінився склад гурту Джіпсі Кінг: молодий склад поступово змінився іншим. "Los Reyes" видали дві платівки, які не мали великого успіху у публіки. Незабаром ансамбль змінив свою назву на Gipsy Kings, вніс у музику деякі відтінки латиноамериканської та поп-музики, а також отримав досвідчений продюсер, у ролі якого виступив Клод Мартінес. Після цього популярність Джіпсі Кінгс почала зростати в шаленому темпі. Найбільш відомі сингли колективу були випущені 1987-го року – це пісні «Djobi Djoba» та «Bamboleo». Не менше сподобалася слухачам і переспівування «циганськими баронами» італійської композиції «Volare». Дебютна платівка Gipsy Kings стала неймовірно успішною, як і наступні альбоми колективу. Популярність ансамблю та кількість бажаючих замовити артистів свято зросла у геометричній прогресії не лише в Європі, а й у США.

  Приблизний сет-лист виступу Gipsy Kings на корпоратив

  • Djobi Djoba
  • Bamboleo
  • Volare
  • Inspiracion
  • Baila
  • Un Amor
  • інші пісні Gipsy Kings за вашим бажанням та попереднім погодженням з музикантами.

  Що ви отримуєте, замовляючи артистів через наше букінг-агенство?

  1. Як офіційний сайт групи Джіпсі Кінгс, ми надамо вам достовірну інформацію про всі склади колективу.
  2. Наші фахівці в стислий термін розрахують точну ціну артистів конкретно для вашого заходу.
  3. Ми можемо оформити страховку вашого контракту, яка стане гарантією приїзду Gipsy Kings у встановлену дату.
  4. Ми маємо великий досвід в організації концертів уславленого ансамблю.
  5. Організатор виступу прибуде разом з артистами і своєчасно вирішить усі проблеми, що виникають під час проведення концерту.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Gipsy Kings

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Gipsy Kings

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Gipsy Kings вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Gipsy Kings залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Gipsy Kings для вашого свята.

Видео Gipsy Kings

Песни Gipsy Kings

Як замовити виступ Gipsy Kings? Щоб замовити виступ Gipsy Kings на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Gipsy Kings.

Ми рекомендуємо запрошувати Gipsy Kings до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Gipsy Kings на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Gipsy Kings у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский